Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A bátyámmal nem olyan jó a...

A bátyámmal nem olyan jó a kapcsolatunk mint régen. úgy érzem én rontottam el mindent. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

19éves a bátyám én 16éves lány vagyok. Régebben sülve-főve együtt voltunk, mindenki csak ámult, hogy milyen jó testvérek vagyunk. De aztán elkezdődtek a kisebb veszekedések, (ez az enyém, ne gyere be a szobámba, hagyj békén stb...) Utána volt mikor mindig puszilgatott, csipkedett, fogdosta a fenekem....de később rájöttem hogy ez csak közeledés akart lenni. Én meg mindig elhajtottam hogy milyen undorító hogy összenyálaz..stb...

Lett közben barátnője meg már abba hagyta az ilyeneket...már szinte alig beszélünk :( nem bunkó velem..de mégis hiányzik a tégi énje..

Mára rádöbbentem arra hogy lehet sose lesz olyan jó a kapcsolatunk mint régen, és mindent én csesztem el...

Helyrehozható ez még??? kérlek segitsetek...ez most fontos nekem


2010. júl. 5. 11:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
"Utána volt mikor mindig puszilgatott, csipkedett, fogdosta a fenekem....de később rájöttem hogy ez csak közeledés akart lenni." most csináld te ugyan ezt :D
2010. júl. 5. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Hát figyi. Ha amúgy semmi más gáz nincs csakhogy ezek a puszilgatások meg testi dolgok elvesztek ez normális. Mit szólna a barátod ha lesz ha ezt látná. Tod a mai világba már elég fura ígyis minden. neki barátője lett, neked meg barátod lesz, hidd el, jobb ha inkább már az kezd elfele hiányozni hogy egy idegen fiú csipkedje a feneked. :) A tesó tesó marad, de ne emiatt érezd azt hogy eltávolodtok, mert igazából ezeknek a dolgoknak meg is kell szünniük.
2010. júl. 5. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Persze, hogy helyre lehet hozni! Én négy évig voltam elköltözve egy másik városba (gimi miatt), az öcséimmel alig találkoztam. Ők nagyon jól megvoltak ketten, én kicsit kilógtam a sorból. Aztán most hogy hazaköltöztem igyekeztem minél több tesós programot szervezni, beszélgetni velük, hülyéskedni stb. Mostanra már nagyon jól egyezünk :)
2010. júl. 5. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
helyrehozhto bar o is kinotte az ilyen dolgokat,van mar baratnoje,megertheted.
2010. júl. 5. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Nem csesztél el semmit. Szeret a bátyád, ahogy eddig is. Most van egy csaja, vele akar lenni, a gondolatai körülötte forognak, te pedig egy kicsit a háttérbe szorulhattál.

Lehet, hogy azt is érzi, hogy te nem vagy olyan puszilkodós fajta, sokan vannak, akik nem szeretik, ha állandóan ajnározzák őket, ezért lehet, hogy ezt ő a tapasztaltak miatt, tiszteletben tartja.

Ha nagyon bánt, kérdezd meg, hogy változott-e valami, hogy szeret-e még úgy, ahogy régen. Biztos, hogy igen.

2010. júl. 5. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

az a baj hogy szerintem szégyel engem..:(

mert mikor kérek tőle v.mit h menjünk strandra, csináljunk v.mit együtt, mindig azt mondja hogy most nincs kedve

most itt a barátnője és hívott hogy menjek velük ide-oda...elég furává vált a dolog hogy eddig soha szóval rákérdeztem h: eddig sose hivtál sehova meg sose volt kedved menni velem, most mért? válasz: kell a tömeg....

hát nem tom....így sok kedvem nincs elmenni tömegnek..

már szinte önbizalmam sincs ettől mert mindig leszól

jó énse dicsérem halálra, meg nem muatom ki nagyon hogy szeretem de ezek után már...

2010. júl. 6. 10:48
 7/11 anonim ***** válasza:
helyrahozhato! menj be hozza es beszeljetek meg kettesben! de csak kettesben
2010. júl. 7. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Túlzottan érzékeny vagy ebben a korban. A tesód nem is sejti, hogy megbánt, mert nem célja. Ő szerintem poénnak szánta ezt a beszólását: kell a tömeg. Csak te érzékeny vagy és másképp fogod fel.

Menj velük ha hív és érezd jól magad. Ő most el van foglalva a csajszival, természetes dolog, még nagy szám, hogy így közösen vele is elhív valahová. Szóval nincs gáz, szeret téged.

Ha nagyon bánt a dolog, mondd meg neki, hogy ne úgy fejezze ki magát veled szemben, mert te könnyen megsértődsz mostanság.

2010. júl. 7. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Féltékeny vagy a nőjére? Ha nem, akkor hagyd őket maguknak. Azért utasítgat el, mert nem veled, hanem vele akar kettesben lógni. Szeret téged, mint tesót, de már felébredt benne a szexualitás is, ezért nem kívánja az állandó kettesben töltött időket veled. Ne legyél ennyire nyafis, meg kell értened, a bátyád az előbb utóbb le fog válni tőled, és nem te leszel a legkedvesebb számára, hanem a kedvese, élete párja. És a gyerekei. Keress másik fiút, ne a bátyád után sírdogálj, mert kezd olyan érzésem lenni, hogy élveznéd, ha veled enyelegne, nem a nőjével. Nyálas dolgokat már nem fog veled cisnálni, hiába is várod.
2010. júl. 7. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

sztem félreértetted amit írtam!! egyáltalán nem várom el hogy velem "enyelegjen" hiszen ezt kiskoromban se bírtam

nekem is volt pasim, de azért beszéltem vele is....

ez a dolog nem azóta van mióta van csaja

2010. júl. 7. 18:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!