Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Véletlenül találtam rá apám...

Véletlenül találtam rá apám internetes leveleire, nőkkel levelezik, és nem teljesen őszinte, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Mikor nincs internet közelben, megkér, hogy az online játékát én vezessem, megadta a kódját. Jött egy új levél, és csak azért kattintottam oda, hogy ne villogjon, de megláttam egy rakás levelet egy nőtől. Apám vagy 20 évvel fiatalabbnak mondja magát, és letagadta, hogy van családja. Beszéljek vele, vagy tegyek úgy, mintha nem tudnám?

21L


2010. júl. 5. 14:08
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
0%
Ez a szüleid dolga. Hiába vagy a gyerekük, ehhez neked nincs közöd.
2010. júl. 5. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

14.40 - ez most hogy kapcsolódik a kérdéshez, hogy van, akinek 10 éves korában meghalnak a szülei? Komolyan, én ezt a magasröptű gondolatmenetet képtelen vagyok követni :D


Kérdező, én tutira szólnék apámnak, hogy állítson magán. Gáz dolog az, ha szórakozik más emberek érzéseivel, lehet, hogy szerencsétlen csaj (aki gondolom min. 20 évvel fiatalabb nála, kb. veled lehet egyidős, és gondolom egy fiatal srácot képzel faterod helyébe) beleszeret, aztán kiborul teljesen, amikor kiderül az igazság. Most gondold el, mi lenne, ha te lennél a csaj helyében. Lehet, hogy írnék neki egy levelet, amiben megírnám ezt. Anyukámnak viszont nem szólnék egyelőre, fölöslegesen nem okoznék fájdalmat neki. Viszont faternak megmondanám, hogy ha még egyszer észreveszem, akkor megmutatom az összes levelet anyámnak.

2010. júl. 5. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne lenne köze ahhoz, hogy az apja letagadja őt, az anyját meg átveri? :o Durva, hogy valaki így gondolja. Ez azért nem az a kategória, hogy a gyereknek nincs köze hozzá, hogy a szülők mit csinálnak a hálószobában. Ez kőkemény átverés, amiben nagyon sokan - köztük maga a kérdező is - sérülhetnek lelkileg, ezért köze van hozzá. Mindenképp beszélj apáddal, hátha legalább egy kicsit elszégyelli magát, hogy középkorú, családos férfiként egy 13 éves h.ülyegyerek szintjén trollkodik.
2010. júl. 5. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

És ha az írogató nő valójában 20 évvel idősebb, mint amit állít magáról?

Vagy netán nem is nő, csak egy szórakozgató fiú / férfi?

Ki tudhatja?

Apád is valótlant állít magáról...

A mai világban könnyű álarcok mögé bújni.

Bárkinek.

Amúgy pedig tényleg nem tartozik rád az ügy. Nem arra kaptál felhatalmazást apádtól, hogy elolvasd a leveleit.

Hát ne olvasd el. Illetve, mivel már túl vagy rajta, bízd rá, mit csinál.

Az ő felelőssége, nem a tied.

2010. júl. 5. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

nagyon gázos apád van, én biztosan beszélnék vele, hadd szégyellje el magát!!

nem egy ennyi idős férfihoz való ez a viselkedés!

ahelyett, hogy valami hasznosabb dologra fordítaná az idejét...komolyan nem értem ezeket a férfiakat...minek ezeknek egyáltalán család....nem birnak megülni a f arkukon....

2010. júl. 5. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

". Jött egy új levél, és csak azért kattintottam oda, hogy ne villogjon, de megláttam egy rakás levelet egy nőtől. Apám vagy 20 évvel fiatalabbnak mondja magát, és letagadta, hogy van családja."

-> Azt ne mondd már, hogy az egész csak a véletlen müve volt :D?


Szerintem ne hallgass, azon válaszolók akik szerint, beszélned kell apáddal. Ugyanis nem tudhatod hogyan reagálna a dologra, és felesegessen miért civakodnál? Az idézőjeles "családi békét" miért rontanád el, még jobban? Szerintem próbáld megpróbálod elfelejteni, 2-5 év múlva, ha szerencséd van, úgyis el kerülsz otthonról....

2010. júl. 5. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
válaszolók=válaszolókra
2010. júl. 5. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Az én apám is levelezgetett valakivel, egy korosabb hölgyeménnyel. Apám is már 70 éves, anyuval külön hálószobában élnek, 2 éves korom óta. Nem szóltam neki sem anyunak, mert valahol nem is érdekelné anyámat, és bántani sem akartam. Apám meg hadd írogasson, ha kedvére van. Tényleg csak azért nem szóltam, mert ők már nagyon idősek, és úgysem változtatott volna a dolgokon. Ha elmondom sem lesz jobb a kapcsolatuk, talán még rosszabb, bár ezt nehéz lenne kivitelezni. (Nekem azért szarul esett szembesülni vele)

Azonban nem tudok megcsalásról egyik fél esetében sem, tehát így vagy úgy kitartottak egymás mellett 30 évig.

2010. júl. 5. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!