Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti hogy reagálnátok le ha a...

Ti hogy reagálnátok le ha a gyereketekről igy beszélne az élettársatok?

Figyelt kérdés
Élettársam akivel 2 éve élünk együtt sokszor szapulja valamelyik gyerekemet nekem szavakkal.(2 lányom van nagyok 17,20 évesek, neki egy) Pl azt mondja nekem a gyerekemre, hogy köcsög, idióta lányod! Most például azért mert felkeltette véletlen délben, pedig nem éjszakás volt csak 5 kor kelt. 11-kor vissza feküdt még aludni, mivel 1-kor 2-3 órára elmegy még dolgozni. Ilyen ocsmányul beszélni a másik gyerekéről számomra taszító!!Én az ő gyerekére soha nem mondtam és nem is mondanék neki egy rossz szót se! Még az a szerencse h nem a gyerekem előtt mondja ezeket a bántó szavakat, mert az még jobban fájna nekem.
2019. ápr. 26. 12:42
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
94%
Az első ilyen után már csak az ex élettársam lenne
2019. ápr. 26. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
90%

Miért, te ezt hogy reagáltad le?

Nagyon komolyan közölni kell vele, hogy ez volt az utolsó alkalom, hogy így nyilatkozott a gyerekedről, mert nem tűröd. Vagy tűrnéd?

2019. ápr. 26. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
87%

Te mit szoktál ilyenkor mondani neki?

Ráhagyod vagy határozottan megmondod neki, hogy ezt most tűrted el utoljára és ha még egyszer ilyet hallasz tőle, akkor ennek a kapcsolatnak vége!

Ha rá vagy utalva és nem tudod elhagyni, akkor sem szabad szó nélkül eltűrni. Ma még csak a lányaidra mondja, holnap már rád is!

Ha hagyod, ennek sosem lesz vége és a lányaid menekülni fognak tőletek.

2019. ápr. 26. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
83%

Egyszer mondhatna ilyet a gyerekemre, kívül találná magát nagyon sürgősen. Mennyi tisztelet van benne a lányaid felé és tefeléd? Szerintem kb nulla... és ez súlyos gond.

Remélem, hogy kikérted magadnak és minimum ultimátumot adtál neki. Ilyesmikben nem szabad teszetoszáskodni. A "köcsög, idióta" súlyos sértések, övön aluliak, és mély ellenszenvről árulkodnak.

Nagyon gondolkodj el a jövőről.

2019. ápr. 26. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
16%
valszeg igaza van
2019. ápr. 26. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Utolsó hozzászóló- kinek van igaza? Tàn a páromnak? Így kell beszélni úgy gondolod?
2019. ápr. 26. 13:13
 7/21 anonim ***** válasza:
80%

Ez a te hibád,hogy hagyod!

Milyen jogon meri véleményezni a lányaidat, és egyáltalán adtak rá okot?

2019. ápr. 26. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
33%

Mi az, hogy milyen jogon meri véleményezni a lányokat?

Miért, mi itt milyen jogon merjük véleményezni a pasit, amikor csak egyik felét ismerjük a történetnek? Ő együtt él a lányokkal, ergo több joga van róluk bármit mondani, mint nekünk róla. Szép kis kettős mérce.


Ettől még tahó a pasi.

De kérdező, szerintem dolgozz te is, aztán akkor a pasinak lehet, hogy nem kell napi kétszer munkába menni... mert nyilván marhára ráérsz ezen kattogni itt, alighogy megtörtént.

2019. ápr. 26. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Én is dolgozom már megbocsass napi 8 órába . Ha kiszamolnad rajonnel h a pasim is összesen annyit dolgozik....
2019. ápr. 26. 13:43
 10/21 anonim ***** válasza:
73%

Dikk, de akkor te most azért jöttél ide sírni, mert bunkó volt a palid, vagy azért, mert nem tudod egyedül eldönteni, hogy szájba vágjad-e ezért a megnyilvánulásáért, vagy azért, hogy itt kötekedjél te is az emberekkel, ahogy a palid a gyerekeddel? Mert nem mindegy, hogy csak feszkót vezetsz-e le, vagy tényleg nem bírsz kiállni a lányodért, vagy mi.

Még mindig kérdés. Mit tettél te abban a helyzetben? Hagytad? Mert akkor mondhat neked bárki bármit...

2019. ápr. 26. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!