Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti hogy reagálnátok le ha a...

Ti hogy reagálnátok le ha a gyereketekről igy beszélne az élettársatok?

Figyelt kérdés
Élettársam akivel 2 éve élünk együtt sokszor szapulja valamelyik gyerekemet nekem szavakkal.(2 lányom van nagyok 17,20 évesek, neki egy) Pl azt mondja nekem a gyerekemre, hogy köcsög, idióta lányod! Most például azért mert felkeltette véletlen délben, pedig nem éjszakás volt csak 5 kor kelt. 11-kor vissza feküdt még aludni, mivel 1-kor 2-3 órára elmegy még dolgozni. Ilyen ocsmányul beszélni a másik gyerekéről számomra taszító!!Én az ő gyerekére soha nem mondtam és nem is mondanék neki egy rossz szót se! Még az a szerencse h nem a gyerekem előtt mondja ezeket a bántó szavakat, mert az még jobban fájna nekem.
2019. ápr. 26. 12:42
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
86%

Aki a gyerekeimet bántja az engem bánt. Ha választanom kell a gyerekeim és a 20 centis húsdarab között akkor a gyerekeim mellett teszem le a voksomat, mert a gyerekeim az elsők.

Javaslom beszélj vele erről, és ha nem változik a helyzet akkor tedd lapátra!

2019. ápr. 26. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
54%

Nyilván rosszul esne, de most konkrétan erről az esetről beszélünk?


Mert akkor írd le, hogyan történt, hogy véletlen felkeltette.

Ha a lányod pl. bömböltette a hangfalakat, csapkodta az ajtót, magas C-n beszélt, hiába csitítottad, hogy a párod alszik, akkor nem csodálom, hogy amikor felébredt a zajra, a másiknak eldurrant az agya és szépeket mondott a lányodra.


Imádom az ilyen kérdéseket, ahol a körülmények nincsenek rendesen leírva, csak azt várja a kérdező, hogy vele együtt szidjuk azt, akit ő céltáblának kinevez.

2019. ápr. 26. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
85%
Mégis a csávóval vagy nem? Akkor ne sírjon a szád. A helyedben páros lábbal bsznám ki mint macskát szrni. De ha neked fontosabb a farok, akkor hallgasd ahogy szapulja a gyerekeidet. Csak akkor ne itt panaszkodj.
2019. ápr. 26. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
83%
Aki így kezdi, az többre is képes. A saját bőrömön tapasztaltam. Szó szerint. Ha kedvesek neked a gyerekeid, még ma kidobod a pcsába.
2019. ápr. 26. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
95%
Sok hozzászólásra reagáltál kérdező, csak arra nem, hogy a párod megnyilvánulására hogyan reagáltál! Mit mondtál neki? Megmondtad azt, amit itt leírtál, hogy taszító és fáj neked, amit csinált? Miért itt kérsz tanácsot, ha már túl vagy az egészen?
2019. ápr. 26. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
82%
Konkrétan az első ilyen incidens után kibaxtam volna az összes cuccát az ablakon,aztán dobtam volna a cuccai után, anélkül, hogy ezt megkérdezném gyakoribb.
2019. ápr. 27. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
79%

nem szereti a gyerekeidet. Eléggé egyértelmű.


Hogy reagálnék: én nem tűrném. Először szólnék szépen, hogy fejezze be, ha nem változik, akkor vele fejezném be.

2019. ápr. 27. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
58%

"Konkrétan az első ilyen incidens után kibaxtam volna az összes cuccát az ablakon,aztán dobtam volna a cuccai után, anélkül, hogy ezt megkérdezném gyakoribb."


Az ablakon cuccot kidobálós megoldást függesszük fel addig, amíg kiderül, nem-e véletlenül a kérdező lakik a fickónál.

2019. ápr. 27. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
82%
Kerdezo! Minden normalis ember kiadta volna az utjat, vagy legalabb ne hagyta volna annyiban! Innentol kezdve nehez dolgod lesz, mert eddig sem alltal ki a gyerekeidert, akkor most kb. nem is fogja erdekelni ha szolsz is valamit..
2019. ápr. 28. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
60%

Ilyen primitív, tahó.

Nem fog megváltozni.

Te is megkapod tőle előbb-utóbb.

Úgy kirúgnám, hogy a lába sem érné a földet.

2019. ápr. 30. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!