Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit vegyek anyukamnak a 40...

Mit vegyek anyukamnak a 40 szuletesnapjara?

Figyelt kérdés
SURGOS! Valami kulonlegeset szeretnek neki venni !!!!
2010. júl. 5. 21:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? Fiú vagy lány? És mennyit tudsz rászánni? Kb legalább?
2010. júl. 5. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Lopj neki egy 40est táblát. :D


Egyébként Neked kellene tudnod. Pl az enyém folyton mondta, hogy mindig kiesik az apró a tárcájából, meg minden baja volt vele. Vettünk neki egy pénztárcát, meg egy "Legjobb anya"-s felirattal ellátott törölközőt.

2010. júl. 5. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem egy hatalmas elemes vibrátort! De vegyél mellé gépzsírt is :)
2010. júl. 5. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem írtad, hogy mennyiért, de szerintem ne ajándékot vegyél, hanem hívd meg egy jó kis cukrászdába, sütiztek egyet, és azt Te fizeted. Azt sem tudom, Te mennyi idős vagy, az én lányomtól ez volt a meglepi, ő akkor volt 17. Utána csavarogtunk a városban, aztán este lett, akkor meg én hívtam be a Mekibe vacsizni. Most is jó rá emlékezni, olyan jó kis csajos nap lett belőle.
2010. júl. 5. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!