Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Ajanlanatok jo konyveket...

Ajanlanatok jo konyveket anyukamnak szuletesnapjara? (lent)

Figyelt kérdés
Nagyon szereti a vampiros konyveket, a kedvnce az alkonyat(-.-") :D A True Blood-ot is nagyon szereti, a sorozatot mindig nezzuk, nekem megvan az osszes konyv es egy plusz, de angolul olvasom. Nem muszaj vampirosnak lenni, lehet meg ezen kivul valami orvosi konyv is, vagy valami komolyabb, kiveve az orosz irokat. :D En meg most tervezem a vampir naplokat es a lany es a farkast, nem tudom, hogy az utobbi megjelent-e mar magyarul, konyvben? Koszonom
2011. júl. 23. 16:26
 1/7 anonim ***** válasza:
A meghivott szenvedely szulinapra nagyon jo ,nez csak utana.
2011. júl. 23. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Vavyan Fable könyvei, pl. Mesemaraton I-II, Álmok tengere, Nászjelentés, Ezüstegér, Szennyből az angyal, A pepita macska, stb. Nem vámpírosak de nagyon jó, színvonalas művek, anyukád szerintem imádni fogja, kevés olyan nő van akinek ne tetszene. :) Hihetetlenül szórakoztatóak és humorosak, nekünk egy egész polcnyi van belőle.
2011. júl. 23. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
H Anyud kedvence az Alkonyat, akkor megvehetnéd neki a Napfogyatkozás kiegészítő könyvét is. Én elolvastam, és bár utálom a kiegészítő könyveket, ez baromira tettszett, mert tulajdonképpen egy különálló történet, bár nem valami hosszú :)
2011. júl. 23. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ja uccsó vagyok, A címét elfelejtettem oda írni :D

Brre Tunner rövid második élete :)

2011. júl. 23. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat!! :D Meg van idom eldonteni melyik lesz. 3 het :P
2011. júl. 24. 18:38
 6/7 anonim ***** válasza:
Na, melyik mellett döntöttél?
2011. aug. 14. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Hat hihetetlen, de egyik mellett sem!!:O Anyukam választott könyveket és volt egy nagyon durva is aminek a címe megragadott engem és megvettük(többek közt). Az a címe , hogy K*rvapecer . :D Ezen kívül 2 orvosi könyv is lett és egy arab is. Én Pedig beszereztek magamnak az Anatomia és elettan tankönyvet :)
2011. szept. 3. 18:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!