Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Az erőszak megoldás az alkohol...

Az erőszak megoldás az alkohol fogyasztás ellen?

Figyelt kérdés
Miért isznak az emberek, ha az alkohol méreg? Erőszakkal megallitható a fogyasztása?
2019. máj. 1. 12:58
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

#8 nem kioktatás.

Teljesen mást irtam le.

Ha nem fogtad fel,sajnálom.

Alkoholban áztatott növény neve tinktúra és kész,nem alkohol.Esetleg alkoholos kivonat,ázalék de nem alkohol.az ázalék sem helyes mert az vizben áztatott növény.

Nincs alkoholban áztatott növény amit nem tinktúrának hivunk!

2019. máj. 1. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Ha szájbaverdesed az alkoholistát, attól még az marad...
2019. máj. 2. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Ez már csak válasz a részemről az egyik hozzászólónak, ami elvileg kerülendő, ezért elnézést kérek.


A hozzászólásodat olvasva érdekes, hogy a felfogásról írsz.

"Alkoholban áztatott növény neve tinktúra és kész,nem alkohol.Esetleg alkoholos kivonat,ázalék de nem alkohol.az ázalék sem helyes mert az vizben áztatott növény.

Nincs alkoholban áztatott növény amit nem tinktúrának hivunk!" - Megkérlek, hogy olvasd át, amit írtál, és értelmezd, mert nagy butaságok vannak benne! Teljesen hibás, amit írsz. Két szó van benne, ami helytálló: alkoholos kivonat.

2019. máj. 2. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Én kérek elnézést az offért meg hogy debil vagyok.

Nem is tudom mit jelent a tinktura szó,nem is készitettem soha.A jó minőségű borban áztatott növényt ,amit később leszűrünk és fogyasztunk (a szürt borra gondolok)alkoholnak hivják.A pálinkában áztatott növényt majd leszürt pálinkát ugyszint alkoholnak hivják.Ha ettől töményebb alkoholt használok 40-96% között és növényt áztatok benne amit ismét szürök,akkor ismét alkoholt kapok és úgy is hívjuk.Csak simán alkohol.

Vagy ázalék.Hiszen szeszt használtam nem vizet.

E hozzászólásom előtt vettem a fáradtságot,s lesétáltam a patikába és gondoltam veszek egy ginzeng tinktúrát ,de mondom nehogy debilnek nézzenek egyszerűen kértem egy alkoholt.Erre kaptam egy deci 86%szeszt.Mondom ez nem az amire gondolok.Erre a hölgy mosolyogva ,akkor mégis mit szeretne?

Erre én meglepve mondtam,hogy egy üveg ginzeng alkoholt. Kérdés nem volt csak fircsa tekintet.Erte rávágtam gyorsan hogy ginzeng ázalékra gondoltam.

A hölgy szemében láttam,hogy elég debilnek néz de sebaj,én csak somolyogtam.végül megkaptam az alkoholom amire furcsa mód gonzeng tinktúra volt írva.

Furcsa ,furcsa,de semmi gond.

Ez csak egy jó poén volt a gyógyszertárban amire életem végéig emlékezni fogok,úgy mint azokra a hsz-okra akik debilnek tartanak.


Tényleg bocs az offért kérdező,többet nem piszkitok ide.

2019. máj. 2. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!