Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Működik ez a megoldás, vagy...

Működik ez a megoldás, vagy csak egy átverés? 70% üzemanyag megtakarítást igérnek.

Figyelt kérdés
[link]

2014. márc. 11. 22:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
96%

Bakker mostantól hetente fel lesz téve ez a kérdés?


NEM még most is hazudnak benne

2014. márc. 11. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
96%

Nekem a Vectrám 10 litert eszik. Ezzel akkor 3 liter enne. Egy 100 lovas szívóbenzines 15 éves motor egy több mint 1 tonnás kasztnival.


Aki tényleg megeszi ezt a maszlagot az megérdemli hogy átverjék.


Amúgy: [link]

2014. márc. 11. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
97%

Dehogy átverés...:)


Az oldalon látható képek megjelennek román,amerikai, perui (!) oldalakon csak más kontextusban - csak ajánlani tudom a Chrome "Search by Image" plugin-ját.


Szóval én már 4 darabot is beleszereltem a ferrarimba és 50km-ként kell megállnom, mert már üzemanyagot termel a motor és ki kell öntenem a felesleget!

2014. márc. 11. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

"mert már üzemanyagot termel a motor és ki kell öntenem a felesleget!"

Kiöntöd, ahelyett, hogy eladnád?

2014. márc. 12. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Inkább vegyél biciklit. Azzal 100% az üzemanyag megtakarítás. :)
2014. márc. 12. 04:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Igen, hogyne. Azért nincs se telephely, se semmilyen valós elérhetőség.


Szerinted mit válaszolna, ha közjegyző előtt, kezessel kéne vállalni a 70 vagy akár 25% fix megtakarítást, két tanúval végrehajtott próbaúton?

Az ilyen ajánlatok a tudatlan és hiszékeny embereknek szólnak, olyanok, mint a csalira és horogra akadó halak.

2014. márc. 12. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Figyelj, ilyen komoly elektronikával csak jó lehet (kép):

[link]

2014. márc. 12. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Kizárt, hogy működjön. A generátor leadott teljesítménye 1-2 kW között van, ennél valamivel többet vesz fel a szíjhajtás veszteségei miatt. Ha egy 50 kW-os motorról (68 lóerő) leveszel 1-2 kW terhelést (mer' ugye ezzel a kütyüvel csak motorféküzemben tölt a motor), szerinted 70%-kal csökken a fogyasztása?

Illetve ott van egy másik probléma: ha még ki is iktatná a gerjesztést ez a készülék (amire nem képes, mert manapság már "házon belül" gerjesztik magukat a generátorok, de a régi, külön gerjesztőkörös generátorok gerjesztése sincs rákötve a szivargyújtóra), akkor is ott maradna a generátor súrlódási vesztesége, ami azért nem kicsi.

Tehát a Fuel Shark Saver éppen olyan átverés, mint az üzemanyagcsőre húzható mágnes, a tankba dobható tabletta vagy a többi csodaszer: az jár vele jól, aki árulja.

2014. márc. 12. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nincs olyan csodaszer ami 70%-os megtakarítást fog eredményezni.
2014. márc. 12. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
nekem az elmúlt 1 hónapban 100% üzemanyag megtakarításom volt mivel biciklire váltottam autó helyett
2014. márc. 12. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!