Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések

A kérdés

Szülők, ti hogyan viszonyulnátok hozzá, ha a felnőtt lányotok iszapbirkózónő lenne?

Ha a rendes foglalkozásán kívül csinálná, részben a pénz miatt, részben meg szórakozásból. El tudnátok fogadni, vagy megváltozna a hozzá való viszonyotok?

Keress kérdéseket hasonló témákban: szülő, lány, gyerek, iszapbirkózás

máj. 12. 21:10  Privát üzenet  

A válaszok

Először nem értettem a kérdést így rákerestem. Csak néhány képet néztem végig, nem merültem el az iszap birkózás rejtelmeiben....

De ez hatalmas buli :D komolyan ezért pénzt lehet kapni? Az első sorból ordítva szurkolnék :D

45N

A válasz 95%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 71%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/5Időpont máj. 12. 21:28 Privát üzenet
Büszkén szurkolnék neki :)

A válasz 88%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/5Időpont máj. 12. 21:45 Privát üzenet

Ez alapvetően ugyanúgy küzdősport, mint a rendes birkózás, szóval örülnék először is, hogy sportol, ráadásul nem is valami egyszerű kis laza dolgot :D

Másodszorra én még nem vettem részt ilyenen (nem is hiszem, hogy nekem való a 150 pár centimmel és az 50 kilómmal xD), de videók alapján nagyon nagy poénnak tűnik:) és ezzel tényleg lehet még pénzt is keresni?

A válasz 73%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/5Időpont máj. 12. 21:51 Privát üzenet
Elfogadnam,sot! Bizonyos mertekig buszke is lennek ra! (Lanyom van,es azt szeretnen majd ha nagyobb lessz hogy jarjon valahova ahol verekedni/harcolni tanitjak,mert veszelyes a mai vilag)

A válasz 77%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 52%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/5Időpont máj. 12. 21:57 Privát üzenet

"Elfogadnam,sot! Bizonyos mertekig buszke is lennek ra!"

Főleg, hogy kimondottan szexről szól az egész.

(Persze némi IQ is kellene ennek a felismeréséhez.)

A válasz 0%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 55%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/5Időpont máj. 13. 19:27 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Van itt olyan, aki felnőtt (ebb) fejjel megutálta a rokonait/szüleit, és már nem akar találkozni sem velük?
Mégis ki dolga a házi munka? A nőé vagy a férfié? A lányé vagy a fiúé?
Az apánk alkoholista. Felnőtt gyerekei vagyunk, az édesanyánk 5 éve meghalt. Van rá akár jogi- akár orvosi mód, hogy a kezéből kivegyünk MINDEN pézügyi dolgot?
Miért baj ha valaki 20 évesen is otthon lakik még?
Anya egy harmadik miatt elhagyja apát több évtized házasság után - hogy viszonyulnátok ehhez felnőtt fejjel?
Szülők! Ti hogyan viszonyulnátok ahhoz, hogyha az egyébként felnőtt gyereketek megváltoztatná a keresztnevét egy saját, magának tetsző másik névre?

Kérdések a Családi kapcsolatok rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!