Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért baj ha valaki 20 évesen...

Miért baj ha valaki 20 évesen is otthon lakik még?

Figyelt kérdés

Sosem értettem az ilyet. Én 16 éves korom óta dolgozom suli mellett és a fizetésem egy részét mindig félretettem, szóval eltudnék menni albérletbe, viszont hülyeségnek tartom, hogy kidobjak feleslegesen egy csomó pénzt havonta, akár 5-10 évig is egy hülye albérletre, mikor otthon nem zavarok senkit, nem élősködöm a szüleimen. Otthon sokkal egyszerűbb, könnyebb gyűjtögetni, mint albérletben.


Most nem azokról a 20 évesekről beszélek, akik nem hajlandóak dolgozni és a szüleik tartják el, hanem az olyanokról, mint amilyen én is vagyok, akiknek céljaik vannak az életben.



2019. febr. 10. 00:57
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
98%
Ez, a mai világban 20 évesen még nem baj! Ki mondta ezt neked?
2019. febr. 10. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
Semmi gond,ha a 20 évest 20 évesként kezelik,nem 8 évesként..
2019. febr. 10. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
Sajnos nagyon sokszor találkoztam ilyennel. Ezen az oldalon is, élőben is.
2019. febr. 10. 01:22
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem baj. Ez rettentő nagy hülyeség. Szerintem még 30 évesen is elmegy. 40 körül már valóban kicsit necces, de mindig meg kell nézni az egyéni körülményeket is. Baromságokra ne hallgass!
2019. febr. 10. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim válasza:
98%
Általában az irigy emberek hangoztatják ennyire a különélést. Bevallom, bizonyos szempontok miatt sokkal egyszerűbb, ha nem kell alkalmakozdni senkihez. De csak azért nem költözök el, hogy idegen embernek menőzhessek, hogy "na igen, én már külön élek".. viszont a megtakarításom meg egyenlő a nullával.
2019. febr. 10. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
17%

Általában az irigy emberek hangoztatják ennyire a különélést.

Vagy azok akik köszönték nem kértek 18 felett a turkálásbol,elnyomásbol,dedos szinten tartásbol,szabadmozgás korlátozásbol,20 30 évesen nem fogok könyörögni h több éves párommal elmehessek kirándolni,inkább gürcölök és kevesebb lesz a megtakaritás de élhetek szabadon egészségesen.. Cuki ,mikor a 20 éves egyetemista abláncon él,de jo mer ingyen van,aha én már 16 évesen rezsit fizettem,szoval akár akkor is mehetebb volna már albiba.. Nem takaritottam meg semmit.. :( Nem minden család normális sajnos..

36N

2019. febr. 10. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:

#6 Szüleim egyáltalán nem úgy kezelnek, mint egy gyereket. Ha úgy kezelnének, akkor már elköltöztem volna.


Oké, természetesen nem csinálhatok teljesen azt, amit akarok, mert mégsem az én házam, de annyi nekem pont elég, hogy a barátnőm sem egy nem szívesen látott személy, szívesen látják nálunk, velem aludhat, elengednek bárhová meg ilyenek.

2019. febr. 10. 02:36
 8/23 anonim ***** válasza:
95%

Akkor mi a baj? Kinek baj?

Mert a kérdésedben az van, hogy ez baj, csak megkérdezed, hogy miért.

Nem kezelnek a szüleid hülye gyerekként, a barátnődet elfogadják, tudsz gyűjteni a jövődre, nem élősködsz a szülőkön, nem zavarod őket, ők se zavarnak téged, de mégis baj.

Akkor mi van?

2019. febr. 10. 03:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
Nem nekem baj, másoknak baj és azt nem értem, hogy miért.
2019. febr. 10. 04:00
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
Ne foglalkozz másokkal. Igaz, én is 20 éves vagyok és már nem élek a szüleimmel, vagyis nem élek apámmal, mert utálom a feleségét, és már nagyon vártam, hogy végre ne kelljen minden nap látnom, meg hallgatnom a viháncolását. Anyukám lakása viszont kicsi, nincs hely nekem, szóval marad az albérlet.
2019. febr. 10. 04:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!