Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan állitsam le férjem...

Hogyan állitsam le férjem vásárlási szenvedélyét?

Figyelt kérdés

Mindig is olyan volt , hogy amit kitalált azt meg kellett vennie csak ez mostmár kezd eldurvulni mert mindig nagyobb meg nagyobb dolgokat szeretne.Az idén jól kiköltekeztünk, neki lakás hitele nekem kocsi hitelem és átlagos keresetünk van , tehát nem dúskálunk a pénzben.

Most a fejébe vette , hogy laptopot kell vennie , mert most akciós , de ennyi az össz spórolt pénzünk és tiszta felesleg mivel van számitógépünk - ö sem tudja minek csak legyen mert kell.

Annyi fontosabb dolog kellene , de mindenre az a válasza , hogy lesz az is csak elöbb ez legyen meg.

Próbáltam szépen , csúnyán a lelkére beszélni de semmi ,minden nap ez a téma és mivel ma sem egyeztem bele úgy viselkedett mint egy hisztis gyerek rúgott vágott.

Van egy 4,5 hós kislányunk éppen nem hiányzik nekem , hogy rajta idegeskedjek.

A szivem szakadna meg ha ezt a pénz kidobná az ablakon , mit tegyek?


2008. nov. 11. 19:40
1 2 3
 21/22 anonim válasza:
64%
A kérdésben benne van a válasz. A szenvedély betegséget is kezelni kell. (Tudom Mo-on ez még nem igazán divatos.) Keress addiktológus szakembert.
2008. nov. 15. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
75%
Az én párom is éppen ilyen. Bár nálunk még nincs baba, tehát a te helyzeted sokkal rosszabb... Én tükröt tartottam a párom orra elé és elkezdtem költekezni ugyanúgy, ahogyan ő, mindenféle felesleges cuccot megvettem, mindeközben természetesen szándékosan nem végeztem el a házimunkát és mikor kérdezte, merre vannak például a tiszta ruhái, vagy hol van az ebéd, közöltem vele, hogy tiszta ruha nincs, mert vásárolgattam és nem értem rá mosni, ebéd meg nincs és nem is lesz egy hétig, mert nem maradt rá pénz. Durva megoldás volt, de hatásos...
2008. nov. 16. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!