Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A férjem már nagyon akar...

A férjem már nagyon akar gyereket, de én még nem érzem úgy. Mivel tudnám rávenni magam?

Figyelt kérdés
Abban sem vagyok biztos, hogy valaha akarok-e. De már 30 elmúltam, ideje lenne, ha akarok. Sokat vagyok kisbabákkal (ismerősöknek most születnek babáik) de amikor a karomban vannak, nem érzek semmit, csak hogy nehezek. A férjem évek óta nagyon szeretne már, és egyre türelmetlenebb. Nektek hogy alakult ki a vágy? Van, aki eleinte nem akart, aztán megjött az ihlet?

2019. máj. 23. 14:44
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
97%
Ha nem jön ösztönből, csak azt érzed, hogy magadra erőlteted, akkor ez sosem fog változni.
2019. máj. 23. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
91%

#1-esnél a pont. Egyébként nálam sohasem változott meg, csak nálunk szerencsére a férjem sem akart. Nem irigylem a helyzetedet.

71N

2019. máj. 23. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
91%

Nálunk ugyanez a helyzet. Mi eleve úgy jöttünk össze, hogy egyikünk sem akar gyereket.

Aztán élettársam testvérének már a második gyereke van útban, sok ismerősének lett gyereke...anyós, de főleg sógor eléggé közönséges módon tud ezzel nyaggatni, bár le lettek állítva. Most már anyám is mondani kezdte, hogy "majd megváltozik, ha teherbe esel, kezedben tartod".

Sajnos én mentálisan is eléggé labilis vagyok, nagyon befelé forduló, kisgyerekekkel még elvagyok, bár általában irritálnak, de a csecsemők egyenesen taszítanak. És ez nekem gyerekkorom óta így van. Nem a fájdalommal, szüléssel van a bajom.


Kicsit úgy érzem, hogy elárult, mert most a családja előtt is kb. minden rajtam áll. Azaz már előtte is rajtam állt, mert a sógora nagyon dühösen nekem állt párszor (utána lett leállítva).


Én 35 felett vagyok és még mindig ezt érzem. 30 évesen azt hittem, majd 35 évesen már érezni fogom, majd akarom. De nem.

Szerintem erre fog rámenni a kapcsolatunk, pedig olyan jól elvoltunk.


Nem lehet megjósolni, hogy nálad mi lesz, de szerintem, aki 30 felett is ezt érzi nőként, annak nem annyira fog változni a véleménye.


Azért majd írj, mi lett..

2019. máj. 23. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
94%
Nem értem, az ilyen fontos dolgokat miért nem lehet házasság előtt letisztázni. Nem jó ötlet annak ellenére vállalni, hogy nem vagy biztos abban, akarsz e gyereket, mert lehet jól sül el, és imádni fogod az anyaság minden percét, de az is lehet, hogy a gyerek lesz minden terved keresztül húzója. Akkor pedig nem fogsz feltétlen szeretettel viseltetni iránta, és annak ő issza majd meg a levét.
2019. máj. 23. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
93%

79% Lehet letisztázták, mi is így jöttünk össze, hogy soha. Aztán a véleménye nemrégiben megváltozott. De előtte nem akart gyereket.


Mondjuk több info jó lenne az ilyen kérdéseknél, mert csak találgatunk.

2019. máj. 23. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!


Beszéltünk erről. Ő kezdettől szeretett volna, még egyetemisták voltunk, amikor már mondogatta.

Én pedig mindig azt válaszoltam, hogy nem tudom, hogy akarok-e egyáltalán. Ez kezdettől ellentét volt.

Azt is mondtam egyszer, hogyha valaha akarok majd, azt csakis tőle. 3 évvel később házasodtunk össze.

Ennek 2 éve, és szinte naponta mondogatja. Kedvesen, de idegőrlően.

2019. máj. 23. 15:23
 7/15 A kérdező kommentje:
# 5 - ti hány évesek vagytok, és a párod hány évesen gondolta meg magát? Írj kérlek nemeket is :)
2019. máj. 23. 15:25
 8/15 anonim ***** válasza:
79%
Egyszerű, megmondod, hogy nem akarsz. Ő meg eldönti, hogy elválik e vagy sem. De azért ilyet illik az esküvő előtt tisztázni. Mi se akarunk
2019. máj. 23. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
86%

Én nem akartam, véletlenül teherbe estem, megtartottuk, megbántam.

Ha nem akarsz nagyon nagyon nagyon naaaagyon akkor mindenképpen védekezz rendesen!

2019. máj. 23. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
90%

Ezt neked kell eldöntened. Csak azért mert ő akar ne menj bele.

Én megjártam. Vártam volna évekig még (lett volna idő), vagy nem is akartam. Teherbe estem, megtartottuk mert ő nagyon odavolt. Végül aki szerette, foglalkozott a gyerekkel az én voltam, addig ő keresett olyan nőcskét akinek nem zavar be a babája a szexbe.

Most ketten maradtunk. Nem bántam meg a babát, de az ex férjemet igen.

2019. máj. 23. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!