Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek van esélye komoly...

Szerintetek van esélye komoly kapcsolatra egy 29 éves lánynak, ha nem akar gyereket?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Úgy érzem, ki kell írnom magamból a kételyeimet, különben megőrülök. 26 éves vagyok. Jelenleg tanulok, az egyetem vége felé járok. Magamtól ez a gondolat eszembe sem jutott volna, de valahogy ide tévedtem, és azt látom, hogy a többség szerint 30 körül már nem lehet párt találni. Nekem jelenleg nagyon más tölti ki az életemet, nem tudnék hova tenni egy párkapcsolatot, nincs is rá igényem, de butaság is lenne, mert úgy fest, 29 évesen a nulláról kell majd kezdenem, talán még más országban is, de az biztos, hogy a mostani lakóhelyemtől messze, itt ugyanis semmi lehetőségem. Sajnos a barátaimmal esélytelen ezt megbeszélni, jórész fiúk, és minimum hülyének titulálnak, ha azt mondom, félek, hogy egyedül maradok. Tényleg kizáró ok lesz a 29 évem, vagy csak trollkodnak? Gyereket nem szeretnék, ilyen szempontból nem sürget az idő. Kérlek segítsetek!


2018. márc. 15. 19:49
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
97%
Van. Sok pasi nem akar macerát,csak tobbségüket csöbehuzzák az elfelejtett bogyóval. Hugom meddő van párja igy is,igaz folyton támadják a párját h cserélje le termékenyre,de mindig mondja h őt szereti nem a gyerek az elsődleges.
2018. márc. 15. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
35%
A választ nyilván te is tudod, csak megerősítést vársz. A férfiak zöme ilyen idős korára már elkelt, a szabadon maradottaknak meg csökkent az igénye a tartós párkapcsolatra.
2018. márc. 15. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
71%
Osszejossz egy elvaltal, akinek van es nem akar tobbet.
2018. márc. 15. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
80%
Persze hogy van,sok pasi nem akar gyereket és fiatalabbal is simán összejöhetsz.
2018. márc. 15. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
80%

29 évesen más tövig rágtam a körmöm, hogy kifutok az időből és nem találok egy olyan egyedülálló, gyerektelen férfit, akik szeretne komoly kapcsolatot, gyereket meg főleg.

De ha a világban körbenézel, azok a férfiak vannak jóval kevesebben, akik családban gondolkodnak, a kb. 70%-uk még 35 éves koruk körül sem akarnak komoly kapcsolatot, nemhogy gyereket.

2018. márc. 15. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Nem várok megerősítést, kedves második. Ha nem lesz, akkor nem lesz, majd veszek egy kutyát, ezért nem kötöm fel magam. Csak rossz belegondolni, hogy egy életen át egyedül, vagy belekényszerítem magam most egy kapcsolatba.
2018. márc. 15. 20:07
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell magadra kényszeríteni semmit, minden akkor fog történni, amikor szeretnéd. Fogsz párt találni, hidd el, ez nem kizáró ok. És persze nem tudom szó nélkül hagyni azt, hogy a te véleményed is bármikor megváltozhat. :) De az a lényeg, hogy egyáltalán nem baj az, ahogy most érzel.
2018. márc. 15. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%

Éld az életed, ne görcsölj!

Ha 26 évesen ilyen gondjaid vannak, akkor csak a társadalmi elvárások szerint gondolkodsz.

Miért kellene egyedül, vagy magányosan leélned az életed?

Ha értelmes és érdekes személyiség vagy, akkor még 90 évesen is bevonzod majd az embereket, többet is mint szeretnél.

Én soha nem aggódtam, soha nem keresgéltem és az élet hozta az utamba a baráti barátaimat - nőket és férfiakat - és a férje(i)met.

2018. márc. 15. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Tulajdonképpen csak itt a fórumokon tömték tele a fejem. A barátaim pont ugyanúgy hajtanak a suliban, mint én, eszükben sincs párt keresni. Van néhány negyvenes ismerősöm is, de ők sem pánikolnak, sőt. Csak már nem tudom, mi vagyunk-e nagyon naivak, mert hát itt mégis többen gondolják így. Magamtól semmi késztetést nem érzek, hogy kapcsolatom legyen, de nyilván szeretnék majd párt, ha már rendeződött a suli-munka-hektikus élet dolog. Ami inkább 29 körül lesz. Nyilván, ha akkor már nem kellek, akkor is ki fogja tölteni az életemet a munkám, a hobbijaim, az utazás, ott vannak a barátok, a sport. De mindig arra vágytam, hogy 80 évesen legyen mellettem egy férj meg egy rakat állat.
2018. márc. 15. 22:01
 10/21 anonim ***** válasza:
53%
Szerintem 26 évesen is pont olyan nehéz párt találni, mint 29 évesen.
2018. márc. 15. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!