Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi az amit soha nem tudnál...

Mi az amit soha nem tudnál megbocsátani a párodnak?

Figyelt kérdés
A megcsalás, bántalmazás dolgon kívül.
2010. júl. 7. 14:40
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ilyen volt fél évig csalt a legjobb barátnőmmel,aki még fel is ajánlotta hogy kedvesem kivel...aztán egyértelmű szituban találtam őket,és párom szavai ezek voltak:_Ez nem az aminek látszik,mintha azt kérdezte volna én kinek hiszek neki,vagy a saját szemének?konkrétan mindketten hülyere vettek,nagy pofon volt de azóta jó az ember ismeretem ...Na ez megbocsáthatatlan ,én tisztelem annyira a másikat h igy nem alázom meg inkább elhagyom,és utána keresek mást....ez a legundorítobb mikor veled van de másra gondol.
2010. júl. 7. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 A kérdező kommentje:

Velem olyan történt, hogy tegnap derült ki, hogy a párom (1 éve vagyunk együtt) 1,5 évet ült börtönben.

Ezalatt az egy év alatt elfelejtette mondani. Szerintetek ez megbocsátható?

Szerintem lehetett volna benne annyi, hogy ezt közli. Nem tartom gondnak, csak nem értem miért mástól kellett megtudnom, ő mért nem tudta elmondani.

2010. júl. 7. 15:07
 13/35 anonim ***** válasza:
Nincs ilyen. Ha megbánja, és igyekszik enyhíteni az okozott kárt, akkor bármit. (Ez nem azt jelenti, hogy olyan sincs, amiért nem hagynám el.)
2010. júl. 7. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
67%
hazugság,lekezelés ismerősök és barátok előtt,ha kibeszélne a haverjaival,nem állna mellém egy fontos dologban,nem törődne a fiunkkal(ez a legsúlyosabb)
2010. júl. 7. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:
27%
Pl ha megöl, az soha nem tudod neki megbocsátani :P
2010. júl. 7. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
100%
Hogyne lenne megbocsátható,ki büszke rá ha börtönben volt?Nem szereti ezt senki hangoztatni,főleg ha attól fél emiatt elveszitheti a párját.Nem szeretem a hazugságot,de sztem ez nem annak minősül.Inkább titkolózás.
2010. júl. 7. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 A kérdező kommentje:

ma 15:08

Valami hasznosabb választ?


15:10

Nem kell, hogy büszke legyen rá.. 4 hónap után összeköltöztünk, akkor elmondhatta volna.

2010. júl. 7. 15:13
 18/35 anonim ***** válasza:
100%
szerintem ez nem hazugság, ha egy év után mondta el ezt neked. vannak dolgok, amiket az ember nem szivesen mondd el senkinek, csak egy idő után. van aki pár hónap mulva, de van aki csak egy-két év után. te sem szivesen mondanád el a párodnak már az első hónapokban, hogy pl volt már egy abortuszod vagy ilyesmi. csak amikor már megismered és felkészültél, mert nehéz dolog az ilyenről beszélnie, megnyílnia valakinek, egy ilyen súlyos dolog megosztania azzal, akit szeret. mert lehet, hogy benne volt, hogy emiatt elhagynád vagy elítélnéd vagy ilyesmi. inkább beszélgessetek róla, az segít.
2010. júl. 7. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 A kérdező kommentje:
Nem tőle tudtam meg, hanem mástól. (Egy olyan embertől aki szét akar szedni minket, ő nyomozta ki)
2010. júl. 7. 15:16
 20/35 anonim ***** válasza:
Ha már nem lennék fontos neki, és ezt éreztetné is. Persze annak én is oka lennék.
2010. júl. 7. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!