Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi az amit soha nem tudnál...

Mi az amit soha nem tudnál megbocsátani a párodnak?

Figyelt kérdés
A megcsalás, bántalmazás dolgon kívül.
2010. júl. 7. 14:40
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
84%
Jó nagy kretén az az ember.Csak ki ne derüljön,hogy ő is volt börtönben.Vagy az ő kis titka.Remélem mikor elmondta nem hüledztél.Azt kellett volna mondanod,hogy tudtad.Igy védted volna a barátodat.Egy ujabb esélyt mindenki kaphat.Szeresd ugy,mint mielött ezt tudtad volna.
2010. júl. 7. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
86%

Valószínűleg nem akart elveszíteni annyira szeret. Ilyenkor fél az ember, hogy csalódik benne a másik és akár el is hagyja. Megértem őt.

De megértelek téged is, mert esetedben előfordulhatott volna az is, hogy te így már nem akarsz vele lenni. Jogod lett volna tudni, hogy mérlegelni tudd a dolgot.

Megértem mindkettőtöket.

Megbocsájtható az említettek miatt, szerintem.

2010. júl. 7. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem megbocsátható, hogy nem mondta el. Ahogy az előttem szólók is írták.

Jobb ez, mintha kiderülne, hogy melletted lenne egy másik komoly kapcsolata vagy eltitkolt gyereke.

2010. júl. 7. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
30%

Szia,én alapbol nem kezdenék olyan pasival aki börtönbent volt,hogy miért?!?Nyilván nem azért csücsült mert olyan jo kis fiu volt.Ezt neked kell magadban elrendezni,hogy együtt maradsz vele,és nem veszel tudomást a nem tul jo multjának,vagy mivel,át is vert,mert idáig titkolta,hogy 1,5 évig dutyiba volt,és erröl neked elfelejtett szolni,haza költözöl.Sok választásod nincs,de ha jobban bele gondolsz,milyen jövöd lesz vele,esetlegesen azért mert mások is lenézhetnek téged,mert ö ült börtönben.

Nem szeretnék,tulságosan nyers lenni,de vannak barátaim akik már ültek,viszont kapcsolatba nem mennék egyikkel sem.Nekem ez a bizonytalan élet,nem szimpatikus.

2010. júl. 7. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:

Én börtönbeli pasival élek párkapcsolatban. Igaz, tudtam, hogy börtönben volt, be is jártam hozzá beszélőkre és csomagokat is küldtem.

Nagyon rendes velem, becsületesen dolgozik.

Ha eddig nem volt problémátok egymással, szerintem ez a börtönbeli eset miatt ne gyötörd magad!

2010. júl. 7. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:
100%

Meg kell (tudni) bocsátani mindent, nem miatta, magad miatt. A harag belülről emészt.

De: elviselni nem kell, ami nem tetszik. Ki lehet és kell is lépni egy rossz kapcsolatból.

2010. júl. 7. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:
66%

A bántalmazásba beletartozik a szóbeli bántalmazás is (pl. ócsárolás, fenyegetőzés, rám üvöltés) a megcsalásba pedig minden olyasmi, amivel átver, pl. netes társkeresés, még ha konkrét szex vagy csók nem is történt.


Azt se bocsátanám meg, ha nem támogatná a törekvéseimet, céljaimat, leszólná őket, megpróbálná tiltani (én megértem a rajzoló csajszit, aki az előbb írt!)


Azt sem, ha a szolgájának, cselédjének, szakácsnőjének nézne - de ezt a kapcsolataimban szoktam az elején tisztázni, hogy nem vagyok a "hagyományos nemi szerepek" híve.


Azt, ha bántana egy állatot!!!!!!!!!!!


A Te eseted megítélése számomra attól függ, hogy miért ült börtönben. Ha kisebb csalás, sikkasztás, hát nem szép dolog, de ha többet ilyet nem csinál, OK. De ha nemi erőszak, verekedés, akkor otthagynám.

2010. júl. 7. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:
62%

mindenképp leülnék vele erről beszélgetni nyugisan. hogy miért nem mondta el, meddig akart ezzel várni, miért került be, hogyan dolgozta ezt fel, miben tudnál te segíteni neki ebben, stb. aztán majd látod a viselkedésén. de mindenképp beszélgessetek erről ha már kiderült és ha már együtt éltek. de nekem nem lenne probléma ha szeret és rendes ember és csak valami kis apróságról van szó. támogatnám és segíteném szeretném továbbra is.

egyébként én azt nem tudnám megbocsátani a páromnak, ha folyamatosan hazudna nekem, bármiről is legyen szó. meg ha mások előtt megalázna, esetleg ha állandóan visszautasítana engem és úgy bánna velem mint egy utolsó emberrel. de ezeket a dolgokat is megbeszélném vele, max ha nem hajlandó változtatni, akkor heló :)

2010. júl. 7. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:
62%
A fenti kettő azonnali válóok. De nem bocsátanám meg, ha nyílvánosság előtt megalázna és azt sem, ha bántalmazná a gyerekeinket vagy nem állna ki értük eléggé.
2010. júl. 7. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 A kérdező kommentje:

Azt mondta most délután, inkább elhagy ő, mielőtt én hagynám el. Nem derült ki miért ült börtönben. :(

Mi az amiért csak másfél évet kap az ember?

2010. júl. 7. 17:21
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!