Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi az amit soha nem tudnál...

Mi az amit soha nem tudnál megbocsátani a párodnak?

Figyelt kérdés
A megcsalás, bántalmazás dolgon kívül.
2010. júl. 7. 14:40
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
Hát pl testi sértés(feljelentés után,ha nem volt túl súlyos),erőszak esetenként,rendőrrel való szembeszegülés,baleset okozása(ha nincs haláleset,de feljelentették),kisebb rablás,vagy betörés ,de lehet hogy pl 3 évet kapott,csak jó magaviseletért kiengedték előbb.De ha nem tudod mi miatt volt akkor lehet,hogy most van egy támogatója(most nem jut eszembe szakkifejezés rá),de asszem mentor,akivel hetente megbeszélt időben kell találkoznia,vagy néha telefonon beszélnie vele.
2010. júl. 7. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:

Ha valami sikkasztás, csalás. Anyagi haszonszerzésre nagy volt a kísértés, és belebukott, azt esetleg megbocsájtanám.

Amit nem: ha megcsalna ---így egyszerűen.

2010. júl. 7. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:
Előző érdekes ha megcsalna nem bocsátanál meg,de ha pénzt lopna,sikkasztana azt igen.Érdekes értékrend van manapság az emberek fejében a megcsalás fő bün de ha lop másoktól,az már nem is nagy ügy itt tartunk,gyalázat,mert hát jó az a pénz bundára nem számít h hogy lett,itt tartunk..Sajnos nálam a lopás sikkasztás,stb megbocsáthataln kategóriába sorolandók.De lehet én jöttem más bolygóról.
2010. júl. 8. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:
Sztem is a megcsalás sokkal súlyosabb, azzal az ember a párját alázza meg.
2010. júl. 8. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:
a lopás súlyosabb mert mástol veszi el,baj van az értékrendel sajnos.
2010. júl. 8. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!