Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha kiskorú veszélyeztetése...

Ha kiskorú veszélyeztetése miatt eljárás folyik valaki ellen (verés) akkor az megúszhatja ejnye-bejnyével? Nem ítélnek ilyenkor kötetkezményekkel?

Figyelt kérdés
2008. nov. 12. 14:53
1 2
 11/13 anonim válasza:
Tőlem koholt vádakkal vitték el a lányomat,még szerencse hogy a kisebbik fiam a kijelölt ideiglenes gyámja.Egyedül nevelem,az anyja elhagyta már másfél éve.Valami jóakaró feljelentett,dühömben elküldtem a rendőröket melegebb éghajlatra, azt hiszem mindenki így tett volna.Erre olyan feljelentést írtak,ami szóról szóra hazugság.A családsegítő,a gyámügy,a munkahelyem,a fiaim,még a volt feleségem is mellettem van,mégis azt mondják,hogy elvehetik a kislányt tőlem.Soha nem ütöttem meg.Azt mondják egy, másfél év,mire vissza tudom perelni.
2010. máj. 1. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,lezárult a dolog és megszüntették az eljárást az apuka ellen,hogy nem történt büncselekmény! Ennyit a gyerekek védelméről!
2010. máj. 4. 08:06
 13/13 anonim ***** válasza:
46%

Kiskorú veszélyeztetése az ha valaki a beteg gyermeket a munkahelyére viszi ? És lázasan betegen ott kell szó nélkül ülnie ,hogy ne zavarja a többiek munkáját ?

Ugyan akkor alultápláltsági szert ad neki ,étel helyett ,mert szerinte abban minden vitamin benne van .

2011. szept. 11. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!