Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Napok óta tartó családi...

Napok óta tartó családi balhé. Hogy lehet megoldani?

Figyelt kérdés

A minap itt volt nálam a barátom, de az anyja hazarendelte. Nem tudtuk miért...Aznap este a barátom felhívott, és azt mondta, szakít. Sírógörcsöt kaptam, rosszul lettem. Anyám felhívta a barátom anyját, és mint kiderült, a hölgy beleolvasott a fia naplójába, ennek következtében eltiltja tőlem. Szerinte a naplóírás zárkózottságot jelent, és rám akarja fogni, hogy a fia nem mond el neki semmit. A barátomnak 10 napja van arra, hogy bebizonyítsa a szüleinek, hogy őszinte hozzájuk. A fiú közölte velem, hogyha kimondják, hogy x ideig nem találkozhatunk, akkor szakít. Rettegek, hogy elveszítem.


Egyébiránt a kedves anyukának nem lehetne velem semmi baja. Amíg a barátom itt volt, összekoszolta a felsőjét. Zokszó nélkül kimostam. A hazafelé vezető 2,5 órás útra főtt ételt vitt, amit közösen főztünk. Nem értem, miért jó az édesanyjának, ha így gyötri a fiát, hogy eltiltja tőlem...10 hónapja járunk. Múlt héten találkoztam először a szüleivel, úgy tűnt, kedvelnek. De most már nem tudom, mit higgyek...Szerintetek? Meddig fog tartani ez a balhé?


Mindketten 17 évesek vagyunk.


2010. júl. 8. 14:35
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
88%
Ha 10 nap alatt nem bizonyít mi történik,Ez nonszensz!
2010. júl. 8. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim válasza:
83%
Ha még 17 évesen ennyire irányítják a szülei a barátodat, akkor inkább törődj bele, hogy elveszíted, mert később még rosszabb lesz...
2010. júl. 8. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
31%

Na ezzel a férfivel is kár kezdeni, ha arra képtelen, hogy kiálljon melletted, akkor mit várhatsz tőle nagyobb kérdésekben, házasság, szülés, munkahelyi problémák.


Ez egy valag, jobbat érdemelsz, ezek mindig csak szórakozni fognak veled és még több bánatot okoznak majd.

A mostani bánatod még kiheverhető, még fiatal vagy.

Egy ilyen anyós kéne, úristen, micsoda vén k--r-a

2010. júl. 8. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
67%
Mennyire szerethet, ha anyuka szabja meg neki, hogy veled lehet -e vagy sem. Ám az is lehet, hogy az anya csak ürügy volt, és mindenképpen dobni akart. Így vagy úgy, de már elveszítetted. Ennyi.
2010. júl. 8. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Az a fontos,hogy te és ő mit akartok. Te vele szeretnéd folytatni tovább,de ha ő engedi,hog a szülei irányítsák,akkor szerintem ő nem tudja,hogy most mit is akar. Szerintem várj egy kis ődeig,nézd,hogy hogyan alakulnak a dolgok és aztán ítélj.
2010. júl. 8. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Embertelen ilyen döntés elé állitani valakit.Sajnos a szülők képesek ilyen zsarolásra.S ha most megtették, később is előfordulhat, hogy befolyásolják, beleszólnak az életébe. Sajnos azt hiszem, nem téged fog választani.Ez nagyon fájdalmas, de hidd el, sokkal jobb, ha most történik, mintha később, egy esetleges összeköltözés után !Én menyasszony voltam /! /, aztán egy hazautazás után már csak egy telefon jött, azóta nem láttam.Ma már tudom,hogy sokkal jobb igy, és nem a "savanyú a szőlő" miatt irom ezt.
2010. júl. 8. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Ez tényleg gáz, mit bizonyítson??

A naplóírás meg ürügy. Mondhatta volna azt is, hogy nem persillel, hanem ariellel mostad a ruháját, ezért a gyereke mosóporallergiát kapott.

A párod 17 évesen nem felnőtt még ugyan, de nem is gyerek, ki tud állni magáért/magatokért. Meg ha a naplóírás anyukának ilyen "méltatlan" dolog, akkor mi lenne később? Hisztit rendezne, mert Te előbb tudtad, hogy 4est hozott matekból, mint ő?

Á, ebből a nőből már most irtózatosan kisüt, hogy imádja az icipicifiacskáját és senki nem lehet elég tökéletes neki....

2010. júl. 8. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha emiatt képes veled szakítani akkor nem szeret...én hányszor szakíthattam volna a párommal, ha anyámra hallgatok. És mégis együtt vagyunk, már együtt is élünk! Ha emiatt kidob akkor ennyit is ért az egész...
2010. júl. 8. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
És honnan tudja h naplót ír a fia?kutatott keresett,talált,itt kezdődik a baj,ne várd meg mig egy ilyen anyós nálad kutat...hagyd, keress normális pasit aki nem anyuci bábja.
2010. júl. 8. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Úristen..

A barátod nem mondta h milyen anyja van?

De ha ezért szakítana veled, akkor gratulálok neki, akkor látszik h csak egy éretlen kisfiúcska.

2010. júl. 8. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!