Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Esküvő kiket és hogyan hogyan...

Esküvő kiket és hogyan hogyan hívjuk meg?

Figyelt kérdés
Kis családi esküvő lesz tartva, közeli rokonok, barátokkal majd lesz egy összejövetel de az majd utána. Párom családja elfogadta a kis esküvőt, de mindig kibukik hogy ezt vagy azt még hívni kellene. Főleg párom anyja és neki a testvéreivel vannak bajok. (mondjuk szűk családi kör, az anyja tesói nem tudom mennyire fér bele) szóval pl az anyja egyik tesója tavaj házasodott egy putrissal. Fekete mint az éjszaka, ráadásul az élete is olyan... Most ha meg hívom a bátyját akkor a feleségét nem? Én nem hívnám egyiket sem. Akkor anyós hívni akarja a saját kereszt szüleit... Mert hozzák a nagy lóvét... De nekem erre nincs szükségem... És nem érti meg hogy milyen elvek mentén lesz szervezve... De lehet őt sem hívjuk meg, aztán megnyugodhat XD

2019. jún. 12. 09:15
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
89%

Kis család ott kezdödik, hogy a szülök, testvérek, és nagyszülök. Sa nagynénin se unokatestvér.


Közepes, ha meghívod a nagynéniket, és nagyon közeli barátokat.


Nagy, ha kollégákat és unokatestvéreket, és egyéb családtagokat is hívsz.

2019. jún. 12. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
68%
Gyönyörűen kezded a házas életet, hogy a leendő rokonaidat már az esküvőn leputrizod...
2019. jún. 12. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
43%
Azért, mert a leendő anyósa testvére hozzáment egy putrishoz, az még neki hol rokona? A másik, hogy véleménye azért lehet a kérdezőnek, gondolom. Én sem ölelgetnék a keblemre egy putrist, csak mert a párom nagynénjének az új férje.
2019. jún. 12. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!