Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Pár hónapnyi bántalmazó...

Pár hónapnyi bántalmazó kapcsolat után hogyan bízhatnék meg valakiben és hogyan élhetnék ezek után?

Figyelt kérdés
Most azt érzem hogy vágynék egy kapcsolatra meg nem is. A szeretetre vágynék, de utána ezt el is vetem, mert hogy szerintem engem nem lehet szeretni. Megütni nem ütöttek meg, de amúgy valamennyire bántottak fizikailag és lelkileg is.
2019. jún. 16. 11:07
 1/8 anonim ***** válasza:
96%
Menj szakemberhez, segít feldolgozni. Attól, hogy egy rossz emberrel hozott össze az élet, még nem mindenki ilyen.
2019. jún. 16. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nagyon nehéz, és nincs is erre bevett házi praktika. Én a helyedben bíznék magamban annyira, és erősnek tartom magam annyira, hogy ha lenne kínálkozó alkalom, nem szalasztanám el. Mivel írtad, hogy szeretetre vágysz. De ez egyéni, nem kell mindenkinek fejest ugrania egyből. Te tudod,mennyire bírod és mennyire rombol le. De talán pozitív, hogy nem mindenki olyan, mint az előző párod, és kívánom, hogy ne is fogj ki olyat soha többet.
2019. jún. 16. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
De azért mindenáron se akarom a kapcsolatot erőltetni, én egy társra vágynék, igyekszem szelektívebb lenni, mint ezelőtt.
2019. jún. 16. 11:33
 4/8 anonim ***** válasza:
Nyilván ne is keresd most azonnal. De ha jön valaki, akkor ne legyen benned ez az egész, hanem tiszta lappal kezdj, és ne gondolj arra, ami a másikkal volt. Ezt szerettem volna mondani
2019. jún. 16. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Tudom mire írtad. Köszönöm az eddigi válaszokat is.
2019. jún. 16. 11:41
 6/8 anonim válasza:

Szia!

Ne feledd, nem minden ember ugyan olyan. Kell neked egy kis idő ezek után. És javasolnám, hogy keress egy szakembert, aki segít neked. Nem szégyen. Nekem is szükségem volt rá, és sokat segített.

És az előző tapasztalataidat soha ne vidd a következő kapcsolatba. Én is elkövettem ezt a hibát. Az utóbbinál nem, és boldog kapcsolatban élek több, mint másfél éve.

És ne gondold, hogy nem lehet téged szeretni! Minden embert lehet szeretni. Te is ugyan olyan értékes vagy, mint bárki más!

Sok sikert és erőt kívánok neked! Remélem, megtalálod a boldogságot!

2019. jún. 16. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%

Szia!

Az en parom is bantalmazo volt ot evig,de abbahyagyta!!!

hihetetlen!

Uldozesi maniaba ment at.

Ezzel nagyobb gond nincsen.mar ot eve. Tiz eve jarunk egyutt.

2019. jún. 16. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy nem tudsz élni tovább ez akkora probléma! Fejezd be az önsajnálatot és lapozz! Vannak rossz emberek meg vannak jók. Legközelebb ne maradj benne egy ilyen kapcsolatban ez volt a tanulság.
2019. jún. 22. 04:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!