Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan érezhetném jobban...

Hogyan érezhetném jobban magam egy érzelmileg bántalmazó kapcsolat után?

Figyelt kérdés
3 hónapot voltunk együtt a volt barátommal. Sok dolgot csinált: érzelmileg zsarolt, hazudott, korlátozni akart. Így nem mondta ki hogy semmit nem érek, de ezt éreztette velem. Éreztem hogy nem jó ez a kapcsolat, mégsem léptem ki, annak ellenére hogy sikerült kihasználnia, mégis ő dobott ki engem. Azt mondta az ő szemében én vagyok a legjobb, mégis elhagyott elég hamar. Az előttem lévő barátnőjét szidta nekem, mégis vele 3 évig együtt volt. Ő róla azt mondta hogy jobb lett volna ha hamarabb kitette volna a szűrét, illetve hogy vele tervezte az összeköltözést, de sose jött össze. Így az az érzésem hogy velem csak azért bánt így, mert megérdemeltem, de az előttem lévőt jobban becsülte, hiszen annak a nőnek a családtagjai nem haragszanak rá.
2019. máj. 4. 12:23
 1/6 A kérdező kommentje:
Már 3 hónapja hogy vége, de még nem tettem túl magam rajta. Nincs kedvem semmihez, sokszor van sírhatnékom, sokszor semmi életkedvem sincs, sokszor nincs étvágyam sem. A kapcsolat alatt is megvolt az étvágytalanságom, hányingerem, idegességem.
2019. máj. 4. 12:25
 2/6 anonim ***** válasza:
34%
Te vagy a nárcisutikus kérdező. 🙈 Sajnos amit érzel annak a barátodhoz semmi köze. Súlyos önértekelési és kötődési problémáid vannak ezért nem tudsz túllépni rajta. Hogy ez miből fakad ismeretlenül nem lehet kitalálni. Szendi Gábornak van egy könyve. Az önértekelés csapdájában. Olvasd el hátha segít. Utalom mikor azt ajánlgatják keress fel egy pszichológust. De a te esetedben pár beszélgetés nem tenne rosszat. Hátha közösen rájöttök mi a gond. Mert így a következő kapcsolatod sem lesz jobb. Normális esetben senkit nem érdekelt az exe aki rosszul bánt vele miért volt 3.éveig az előző barátnőjével? Jobb lett volna ha veled is 3 évig van és 3 evig bánik veled rosszul aztán dob ki? Komolyan nem értelek? Akkor mit csinálnál? Attól, hogy itt kínlódsz a gyakorin nem lesz jobb semmi. Senki nem tudja kiölni belőled az érzest, meg felteheted ugyan azt a kérdést 200szor más változatban. Neked segítség kell miért értekeled magad le annyira, hogy benne maradsz egy pocsek kapcsolatban és képtelen vagy feldolgozni, hogy elhagytak. Nem kellemes ha elhagynak. De van ilyen. Engem is hagytak már el 3 hónap után. Nem volt álmaim pasija de rosszul esett. Jól kisírtam magam, pár hétig rkssz volt de egy hónap után már egyaltalán nem érdekelt a dolog. Neked is így kéne.
2019. máj. 4. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem az a kérdező vagyok, de azért köszi hogy írtál.
2019. máj. 4. 12:51
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
Tuti az vagy 🙂
2019. máj. 4. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

"Nem az a kérdező vagyok."


Bántási szándék nélkül: irány a doki, ha még egyszer normális életet akarsz. Az időd fogy.

2019. máj. 5. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
#2-es ez igen, nem igazán vallom hogy szakértőnek kell lenni sok szituációban, de azért ez nem semmi hülyeség volt hogy ilyen lazán kijelentetted. Attól még mert Neked helyén van az érzelmi intelligenciád, másnak nem feltétlen sőt, ha valóban egy bántalmazó kapcsolaton van túl.. igen egy olyan ember mint Te, nem igazán potenciális áldozata egy nárcisztikusnak, viszont akinek alacsony az érzelmi intelligenciája sokkal inkább..
2020. aug. 10. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!