Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Én vagy paranoid vagy később...

Én vagy paranoid vagy később lehet ebből bántalmazó kapcsolat?

Figyelt kérdés

1 hónapja járunk. Mindig mond nekem valami szépet, szinte mindenemre mond valami szépet pl. szép a szemem, szép az arcom, szépek a lábaim stb. Valami aprósággal is mindig meglep pl. bonbon.

Ugyanaz az értékrendje, mint nekem, sőt még szinte ugyanazokat a dolgokat is szereti mint én.

Ha elvisz valahova akkor viccesen megjegyzi hogy elrabolt.

Mondott már olyat is hogy csak az övé vagyunk, és hogy mi már együtt leszünk, és hogy én már biztos nem leszek más férfival.

Volt már úgy hogy a nyakamat hátulról erősebben megfogta, masszírozás közben.

Egyszer összevesztünk valamin, utána kibékültünk aznap. Másnap bevágta hogy ő beteg, és megy kivizsgáltatni magát, mert beteg lett. Aznap egy csomó ideig nem is keresett, sőt még a találkozóról is késett.


2018. okt. 18. 12:48
 1/7 anonim ***** válasza:
95%
Jól érzed. Nem vagy paranoid, de ettől a fazontól amilyet távol olyan távol maradj.
2018. okt. 18. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
95%
Hívd fel, mond neki, hogy a következő megbeszélt találkozótokra nem tudsz elmenni, mert dolgod van, egy barátnőddel fogsz találkozni. Meglátod, hogy fog reagálni. Az eddigiek erősen gyanúsak, én még ezt a tesztet lefuttatnám rajta.
2018. okt. 18. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Tudja hogy nincsenek barátaim, és azt mondta hogy ez jó, mert nem tudnak bezavarni.
2018. okt. 18. 13:01
 4/7 anonim ***** válasza:
95%
Éppen ezért mondd ezt. Ha bekattan akkor megvan a válaszod.
2018. okt. 18. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
De eddig a leírtak alapján?
2018. okt. 18. 13:12
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Te érzed. Több infó kellene. Idegileg rendben a srác? Nincs valami eltitkolt betegsége? Azért, mert hogy amikor összevesztetek beteg lett. Nagyon figyeld, hogy ha durva megnyilvánulása lesz még /gondolok itt a nyakad megszorítására/, akkor inkább vess véget a kapcsolatnak.
2018. okt. 18. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
A leírtak alapján fuss amíg nem késő
2018. okt. 18. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!