Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, hogyan bosszantsam...

Mit tegyek, hogyan bosszantsam a sógornőmet?

Figyelt kérdés

roviden tomoren... egyutt vagyunk a parommal lassan 5 eve.. de sajnos meg nem lakunk egyutt.. o az o csaladjaval en meg a sajatommal elek.. de altalaban mindig talalkozunk es hol o alszik nalam, hol en nala..

na de a paromnak a tesojanak van egy elettarsa mar van is gyerekuk.. es azt hiszi az a no, hogy korulotte forog a vilag.. o neki ott kivan nyalva a se**e magyarul , mert szult egy gyereket.. de nem is ezzel van itt a baj, hanem az, hogy o feltekeny ram , hogy vagyok a sogoranak (marmint a paromnak).. mert ugye alakra is vonzobb vagyok mint o.. meg ,hogy nem foglalkozik mar ugy az o gyerekevel, ahogy elottem volt.. es akkor allandoan cukkol engem szavakkal es minden fele baromsagot ki talal , hogy engem bosszantson.. allandoan igy sogor ugy sogor... mintha mar kajak szerelmes lenne a pasimba.. hogy nem lehet masrol beszelnie mikor ott vagyok?..es ha mar mondom a paromnak akkor egybol mondja , hogy toljak ra magasrol stb.. de en nekem meg olyan termeszetem van hogy nem tudom letojni, mert idegesit..es sokszor ebbol is van a vita.. bar mar azon is gondoloztam, hogy direkt csinalja , hogy ossze ugrasszon minket.. csak nem ertem az ilyen embereket.. hogy ebbe elik ki magukat? hogy masokat latnak szenvedni..



2019. jún. 19. 17:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
93%

Bocs, de kisült az agyam, amíg elolvastam. 🤨


Úgy tudjátok megoldani a helyzetet, hogy:


1. Összeköltöztök (5 éve járkáltok egymáshoz, hogy nem merült fel eddig?)


2. Megbeszéled a szüleiddel, hogy nem zavarja-e őket, ha az esetek 99%-ában nálatok vagytok, mert nem bírod elviselni a "sógornődet".


Ha nem megbeszélni vagy megoldani akarod a helyzetet, hanem direktbe bosszantani, akkor te sem vagy jobb a "sógornőnél" akkor sem, ha úgy érzed, hogy te vagy az áldozat.

2019. jún. 19. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
91%
Borzasztó stílusod van, őszíntén remélem, hogy egy kamasz lány vagy, az magyarázat lenne erre a flegma nagyképű stílusra. Talán csak nem tekintenek érett felnőttnek a társaságban, és ezt meg is tudom érteni.
2019. jún. 19. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
85%
Egyrészt nem a sógornőd, másrészt nekem úgy tűnik, hogy te hiszed azt, hogy körülötted forog a világ, és szerintem te vagy féltékeny, hogy foglalkozik a pároddal. Igazából az egész írásod csak rólad szól semmi másról. Szerintem is el kellene gondolkoznod..
2019. jún. 19. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
koszonom a kedves velemenyeteket.. nem akarok olyan lenni mint o.. csak probalnam meg vedeni magam.. idiotak
2019. jún. 19. 18:03
 5/12 anonim ***** válasza:
49%
Szard le.
2019. jún. 19. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
90%
Írd már le normálisan! Nagy katyvasz az egész.
2019. jún. 19. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
40%
Menj edzőterembe, ápold magad és nézz ki baromi jól! Ettől majd forrtyog a levében.
2019. jún. 19. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
90%

De morci a kérdező..nem tetszettek a kommentek és töröltetted nagyrészüket? Nembaj, én szívesen leírom még egyszer a véleményemet:


Nézz magadba, semmi másról nem szól az írás csak rólad. Jó tanácsként mondom. Nem a sógornőd hiszi azt, hogy körülötte forog a világ, hanem te. Miért is lenne rád féltékeny? Az egész hiszti amit itt levágsz, semmi több.


És leírom újra azt is, hogy ha valaki normálisan válaszol és neked nem tetszik, akkor nem az a megoldás, hogy töröltetjük a kommentet, hanem (mivel többen is írták ugyanazt), elgondolkozunk rajta. És ami nagyon fontos, hogy NEM szidjuk privátban azoknak az anyját, akiknek a véleménye nem tetszik...

2019. jún. 19. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
33%
legjobban úgy idegesítheted ha ignorálod és még mosolyogsz is hozzá. az a legidegesítőbb.
2019. jún. 19. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
86%
Ezzel a stílussal te sem lehetsz különb a "sógornődnél", bocs. Két marakodó liba. Fogadd meg a párod tanácsát és magasról tegyél rá. Ezt meg lehet tanulni, ne bagatellizálj azzal, hogy neked más a természeted. Pont akkor fog visszavenni, ha látja, hogy nincs hatása a hülyeségeinek.
2019. jún. 19. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!