Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, hogyan bosszantsam...

Mit tegyek, hogyan bosszantsam a sógornőmet?

Figyelt kérdés

roviden tomoren... egyutt vagyunk a parommal lassan 5 eve.. de sajnos meg nem lakunk egyutt.. o az o csaladjaval en meg a sajatommal elek.. de altalaban mindig talalkozunk es hol o alszik nalam, hol en nala..

na de a paromnak a tesojanak van egy elettarsa mar van is gyerekuk.. es azt hiszi az a no, hogy korulotte forog a vilag.. o neki ott kivan nyalva a se**e magyarul , mert szult egy gyereket.. de nem is ezzel van itt a baj, hanem az, hogy o feltekeny ram , hogy vagyok a sogoranak (marmint a paromnak).. mert ugye alakra is vonzobb vagyok mint o.. meg ,hogy nem foglalkozik mar ugy az o gyerekevel, ahogy elottem volt.. es akkor allandoan cukkol engem szavakkal es minden fele baromsagot ki talal , hogy engem bosszantson.. allandoan igy sogor ugy sogor... mintha mar kajak szerelmes lenne a pasimba.. hogy nem lehet masrol beszelnie mikor ott vagyok?..es ha mar mondom a paromnak akkor egybol mondja , hogy toljak ra magasrol stb.. de en nekem meg olyan termeszetem van hogy nem tudom letojni, mert idegesit..es sokszor ebbol is van a vita.. bar mar azon is gondoloztam, hogy direkt csinalja , hogy ossze ugrasszon minket.. csak nem ertem az ilyen embereket.. hogy ebbe elik ki magukat? hogy masokat latnak szenvedni..



2019. jún. 19. 17:36
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
51%

Az ilyen típusnál tényleg az a legjobb, ha letojod.

Nekem is van hasonló kaliberű rokonom, alapvetően kerülöm, de néha sajna találkozunk (nagynéni)

Sokáig felvettem amit mondd, ő meg élvezte, hogy aláz.

Aztán nekiálltam bunkó módon ignorálni, fortyogott a levében. Nem tudta rajtam levezetni a nyomorát, és majd' felrobbant tőle. :D

2019. jún. 19. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
74%

Nagyon szörnyű természeted lehet... szerintem veled van a baj


Probálj barátkozni veled,de azt gondolom a stílusod alapján elfog vérezni ez a dolog,és nem te kerülsz ki belőlle jól

2022. júl. 13. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!