Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt másnál is olyan hogy a...

Volt másnál is olyan hogy a párja nem kedvelte és nem is akarta kedvelni a te családod? Mit csináltatok? Hogyan dolgoztátok ezt fel vagy hogy változtattatok rajta?

Figyelt kérdés

Nekem nagyon rosszul esik amikor át se mernek jönni mert a párom búnkon szinte hozzájuk se szól.

Át de akar menni látogatóba.

Engem ez nagyon frusztrál és mondtam már neki.


Tapasztalat ? Változhat ez ? Vagy egyre kevesebb és még kevesebb időt töltök a családommal ? :(


2019. jún. 24. 18:30
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
92%
Cseréld le a pasid... egy bunkó. Illemtan alapja hogy a szerelmem szüleivel tiszteletteljesen bánok...
2019. jún. 24. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
86%
Alapból nem kezdenék ilyennel, mert ez sok mindent elárul egy emberről.
2019. jún. 24. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
83%
Nem fog változni sőt csak rosszab lesz. Minél elöbb hagyd ott ilyennel nem szabad kezdeni.
2019. jún. 24. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%

Láttam már ilyet a környezetemben, mindig a családot hanyagolja el a nő a pasi miatt. Aztán ha szakìtanak meg megy sírni a családhoz.

Szerintem a család is ugyanolyan fontos, mint a szerelem.

Normális esetben mindkettő megfér egymás mellett. A párodnak van valami oka rá, hogy így viselkedjen?

2019. jún. 24. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:

Át de * helyett át se akar*



Már több éve együtt vagyunk és ez mindig rosszul esett és még most is. Van hogy jobb a ez a helyzet de ha hozzájuk se szól , bánt...

2019. jún. 24. 18:57
 6/23 anonim ***** válasza:
77%
otthagyni a pasit!
2019. jún. 24. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:

Neki nem volt össze tartó a családja..

Nem is jár hozzánk senki szinte

Kisgyerekeket nem szereti , hisztisek , de ha az ő családtagja akkor semmi baj nincs.

És én sose voltam velük bunkó. Ha jöttek kimentem hozzájuk, ő meg ha jönnek néha inkább ki se jön a szobából

2019. jún. 24. 19:00
 8/23 anonim ***** válasza:
100%

Megszoksz vagy megszöksz.

Engem nagyon zavarna, ha a szeretteimmel ilyen lenne. Gyereket akkor nem is akartok?

2019. jún. 24. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%

Sanszos, hogy később elkezdi majd javasolni, hogy te is hanyagold őket, mert ilyenek meg olyanok. Én az ilyentől menekülnék. Alap, hogy a párom családjával tiszteletteljesen bánok. Szeretni nem kell senkit, de az alap udvariassági normákat be kell tartani.

Az, hogy bármilyen vendég van és ki se jön a szobájából, nagyon éretlen, hisztis, akarnok emberre enged következtetni. Későb el fog marni a családodtól, és egyet ne felejts el: a családod az, ahová mindig visszavárnak, és akikre mindig számíthatsz, ez a pali pedig el akar tőlük fordítani. Gondolkodj.

2019. jún. 24. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%

Alapszabály, hogy nem szabad olyannal összejönni, aki trágya családból jött. A következő majd az lesz, amikor már pár éve együtt lesztek, hogy karácsonykor nem mehetsz a szüleidhez, ők sem jöhetnek hozzátok, mert neki ez nem tetszik, mert neki szar családja volt. Gondolj bele, milyen rossz ez, ha már gyerek is van.

Menekülj.

2019. jún. 24. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!