Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Gyermek láthatását nem engedik...

Gyermek láthatását nem engedik, mit csinálnál?

Figyelt kérdés
A feleségem állapotossan elküldött, el is akarta vetetni a gyereket,szerencsére nem tette. A héten megszületett a kisbaba és nem engedi , hogy lássam! A kórházi dolgozók is meg lettek félelmítve vszínű ügyvédtől. Csak az anyuka beleegyezésével láthatja bárki a kisbabát, még én sem nézhettem meg, egyébbként egészséges! Amikor megkérdeztem " És az apuka jogai hol vannak? " , bambán néztek "Beszéljem meg az anyukával..." . Na erre varrjon valaki gombot! Te mit csinálnál?
2010. júl. 9. 17:34
 1/3 anonim ***** válasza:
86%

Sajnálom ami történt, bár nem ismerem a feleséged döntésének az okait.

Viszont mivel házasok vagytok, már a születéstől kezdve neked is megvannak a jogaid. Ha másként nem megy, bírósági úton tudod érvényesíteni (ami elég hosszadalmas). Viszont jobb lenne, ha megbeszélnétek. Mondjuk nem tudom, miért küldött el, azért valami oka csak volt, nem?

2010. júl. 9. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha nem lenne egészséges nem kellene?

Amúgy aláirtad az apasági nyilatkozatott mert ha nem le mondtál az apai jogaidról illetve a kötelezetségeidtől.

2010. júl. 9. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
De nem kell neki semmilyen nyilatkozat, hiszen írta, hogy házasok.
2010. júl. 9. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!