Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csinálnál azzal aki...

Soulpower kérdése:

Mit csinálnál azzal aki bántaná valamelyik szerettedet?

Figyelt kérdés
Csak nekem van olyan gondolkodásom hogy minden gondolkodás és bűntudat nélkül eltenném láb alól(mindegy hogyan) az illetőt?
2011. szept. 24. 15:24
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha azt nem is, de biztosan nem állna meg előttem az illető.
2011. szept. 24. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Azért meg nem ölném(mert fel kell nevelnem két gyereket),de amit tőlem kapna azt nem tenné ki az ablakba.Én mondjuk "anyatigris"vagyok,úgy hogy a gyerekeimért sok mindenre képes lenék(az emberölésen kívül)és még anyukám az akit nem hagyok,hogy bántsanak,meg a testvéreim.(sajnos édesapám már nem él)
2011. szept. 24. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Aki a páromat bántja...hát nem is tudom mit tennék, talán bármire képes lennék (ameddig nincsenek gyerekeim, utána már értük is felelősséggel tartozom). De anyukámat és apukámat is megvédeném...
2011. szept. 24. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
28%

azzal kezdem , hogy ne haragudjatok meg rám de szerintem az ilyen dumák , hogy " nem tenné ki az ablakba " meg hogy " nem állna meg előttem " ezek nagyon szánalmasak , többnyire azoktól hallom ezeket , akik szépen csendben beletörődnének a dolgokba....

a magam részéről annyit tudok mondani , hogy megkínoznám az illetőt de szép lassan , aztán olyan módon végeznék vele hogy még engem is felkavarnának a látottak .

megölném őket , kiirtanám még a családját is annak aki bántani merné valamelyik szerettemet

2011. szept. 24. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Hát nem azért, de szerintem elég éretlenek az ilyen kijelentések. Egyrészt úgysem fogja ezt megtenni senki. Mert akkor már a fél ország kiirthatta volna egymást. A másik felét meg azért irhatták volna ki mert csúnyán nézett vagy nem volt kedves... Másrészt mit érsz vele?

Nem, neme semmi ilyen vágyam és indíttatásom nincs, akkor most velem lenne a baj? Szerintem ez a normális. Persze ha előttem akarja valaki lelőni a szerettem akkor nyilván meg akarnám védeni, de mit tudom én, megtudni hogy 5 éve valaki bántotta és utána menni hideg fejjel, hát nekem ilyen soha eszembe sem jutna.

2011. szept. 24. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ez a bántás súlyától függ. Elpáholnám, de rosszabb esetben eltávolítanám az élők sorából.
2011. szept. 24. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

nem tudom... attól is függ, hogy miért/hogyan bántaná a szerettemet. nem feltétlenül avatkoznék bele. például volt olyan hogy a sógornőmet úgy pofán vágta az élettársa, hogy bevérzett a szeme. na ott nem csináltam semmit...még csak nem is szóltam. nem az én dolgom ez, hanem a sógornőmé. ha ő ezt szó nélkül hagyja...hááát, az az ő baja.

illetve én azt mondom, hogy illik mindenkinek tudni hogyan védheti meg saját magát... miért én rohanjak rendet tenni, mintha mindenki pisis lenne körülöttem? hozzáteszem, adott esetben, ha arról van szó, nem vetem meg az erőszakot sem...retorzió címén...de inkább a kommunikáció híve vagyok. 27/nő

2011. szept. 24. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Miért, hogy bántják a szeretteidet? Csúnyán néznek rá?

Az emberölés bűn. Gyilkos indulatoknak csak nagyon indokolt esetben van helye, de akkor sem megoldás. Ott kell hagyni, és az ország másik végébe költözni.

2011. szept. 24. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Bántanám, de csak hogy megvédjem a szerettemet, nem öncélú bosszúból.
2011. szept. 24. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!