Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha utálom a családom?

Mit tegyek ha utálom a családom?

Figyelt kérdés

Úgy tesznek mintha ezért a nyomorúságos magyar csóró életért nekem kéne hálával lennem holott gyerekorom óta csak kellemetlenségek érnek...

Ráakarják kényszeríteni az akaratuk gyerekorom óta.Át is szoktattak balkézről jobb kézre és ennek kataszrófális következményi lettek. Vagy megesem születnék ha rajtam múlik de ha tudnám hátralévő életem nyugodtam tölthetem az ő életük árán nem haboznék nagyon utálom őket.



2019. jún. 30. 09:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
66%
Állj a saját lábadra, és kerüld őket. Ja, és remélem életed tragédiája annyi lesz hogy nem bal, hanem jobb kézzel írsz. Azért te sem lehetsz mai csirke, ilyeneket jó harminc éve csináltak. Úgyhogy ne a múlton sírj, hanem éld az életed. Amúgy mesélj már, mik azok a katasztrofális következmények? Itt egy elég nevetséges túlzást látok...
2019. jún. 30. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Költözz el és kezdj külön életet.
2019. jún. 30. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Nemed? Korod? Önállosági eredményeid?
2019. jún. 30. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
48%
Szerintem lány. És 16 éves
2019. jún. 30. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Amint nagykorú leszel szépen elköltözhetsz, kereshetsz munkát, albérletet, és önálló életet kezdesz. Onnantól, hogy nem függsz tőlük, úgy szakítós meg velük a kapcsolatot ahogy akarod. Onnantól nem muszáj beszélni velük, se találkozni, kizárhatod őket az életedből teljesen. De ennek előfeltétele, hogy saját lábra állj.
2019. jún. 30. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Csináld csendben
2019. jún. 30. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Költözz el. Ja, addig már nem mersz elmenni, mert akkor magáról gondoskodni?...
2019. jún. 30. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Költözz el.
2019. jún. 30. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy rád kényszerítik az akaratukat, de a szülő mindig jót akar, lehet, hogy ők rossz módszerrel teszik. A balkezességről való leszoktatás pl. nem volt a legjobb ötlet. Menjél el egy pszichológushoz, hátha ad valami kézzelfogható tanácsot. Próbálj ész érvekkel vitatkozni velük. 18 éves korodban már megteheted, addig csak tanulj, szerezz egy szakmát, hogy önálló életet kezdhess.
2019. júl. 1. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
folyt: és nem a pénz a minden az életben!!!
2019. júl. 1. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!