Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Utálom a családom! Én lennék...

Utálom a családom! Én lennék a hibás? 15/l

Figyelt kérdés
Egyszerűen ki nem állhatom őket. A nővéremet főleg, mindig teszi magát mások előtt, soha nem állt ki mellettem, egy rhibanc. 16 éves létére folyton bulizik és mindig részeg. Szüleim mindent megvesznek neki, mindig kap pénzt is, mindenhova elengedik. Nekem egy centet sem adnak, mert ''nekem van''. Anyám szerintem beteg. Mindig ordít, minden nap, még ha nincs is oka rá, ő talál, mindig kritizál és csak a hibát keresi bennem. Apum olyan, mintha nem is lenne, mindig dolgozik. A rokonság többi részét sem szeretem. Mindenki azt akarja, hogy olyan legyek, amilyet ők elvárnak. Ha van valami ünnepség mindenki bulizik, táncol stb....én egyedül vagyok a szobámban. Akkor is én vagyok a rossz, mert mindig csak a telefonon ülök. Nem ülnék azon , ha elfogadnák, hogy ilyen vagyok. Olyan szavakat vágnak hozzám amik nagyon mélyen érintenek. Nem tartozom ide. Nem tudok beilleszkedni a saját családomba. Iskolában tökre virulok, nevetek, aztán otthon ez megy. Minden este sírva alszok el. Nekem kellene megváltoznom? Vagy ez rendben van így? Tapasztalatok is érdekelnek.

2017. okt. 15. 21:09
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
81%
Aztán? Hogy kepzeled az életet nélkülük?
2017. okt. 15. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Nemsokára mehetek egyetemre, vagy főiskolára, addig internáton lennék. Már nem kell sok. Utána elmegyek dolgozni, a saját lábamra állok, családot alapítok és élem a saját életem. Nélkülük. Nem mintha eddig a javamra lettek volna. Azt se engedik, hogy olyan iskolában tanuljak tovább, amilyenben én szeretnék. Mindenki lenéz, mert olyan dolgok érdekelnek, amilyen a családban senkit.
2017. okt. 15. 21:30
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Megtalaltad a megoldast!
2017. okt. 15. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Csak tarts ki az álmaid és terveid mellett,és soha se add fel! Nehéz lesz,de egyszer a kemény munkád meghozza az eredményt,és ez csakis a te érdemed lesz! Én nagyon drukkolok neked.

(Üdv.: egy ugyanilyen család tagja)

2017. okt. 15. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
26%
Persze,internátusba ,olyan nincs Magyarországon,és kifizetné a tanitatásodat? Talán te ? Nem hanem szerinted kiállhatatlan családod,és ha letenéd a kütyüidet és családi bulikon te is részt venél akkor nem lenél magányos.
2017. okt. 16. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Ki mondta, hogy magyarországi vagyok? Egyébként előbb olvass el egy helyesírási szótárt, utána válaszolj kérlek. Köszi.
2017. okt. 16. 15:17
 7/13 anonim ***** válasza:
47%

Persze, tudjuk, hogy egy "centet sem adnak", az nem Mo. A modor is elég nyugati, bizony.


De jól eleresztett család, ha internátusba rakja a gyerekét.


Vagy egy jó fantáziájú kérdező olcsó szórakozása.

2017. okt. 19. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Még valaki aki kötekedni akar?:)
2017. okt. 19. 21:17
 9/13 anonim ***** válasza:
84%
Ezt dobta a gép... Nem, nem a gyereknek kell megváltoznia, a szülőknek kell elfogadniuk a gyereküket. Apukáddal hogy lennél, ha kevesebbet dolgozna?
2017. okt. 19. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
43%
Hidd el hogy az nem valami szep amikor valakivel beszelgetni es bulizni szeretnek es az illeto ram se figyel mert a Facebook-on van. Gondolom neked sem tetszene, kerdezo. Amikor valakirol valami rosszat gondolsz, tedd magad a helyebe es probald megerteni az o helyzetet. Sulis koromban en is szunet alatt elvoltam a mobilommal azert mert nem erdekeltek az osztalytarsaim pletykai, de otthon letettem a mobilt es idot szantam csevegesre a csaladtagjaimmal es elmentem veluk lakodalmakra vagy mas alkalmakra mobil nelkul. Ma,az iskola befejezese utan a mobilomat csak este hasznalom hogy a Youtubon nezzek videokat olyasmirol ami erdekel vagy eppen arra hasznalom hogy birjanak felhivni a tesoim. Tehat: javitani kellene magadon.
2017. nov. 6. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!