Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért vágyik sok magyar nő...

Miért vágyik sok magyar nő külföldi férfire ahelyett, hogy a magyart értékelné?

Figyelt kérdés
2010. júl. 9. 19:07
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
72%
Kedves harmadik válaszoló! nem értem miért k*rvázol le amikor nem is tudod ki vagygyok és ez igaz... szerintem még nem volt külföldi barátod...
2010. júl. 9. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
90%
A külföldiek között is van iszákos, bunkó stb.. DE sokkal kedvesebbek, nyiltabbak. Én legalább is ezt vettem észre,és a párom is német, és kint ismertem meg ahol dolgozok egy cégnél..
2010. júl. 9. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
79%

Na most rengetegen le fognak pontozni de leírom:

1. 1 kezemen meg tudom számolni, hogy hány jól kinéző magyar pasit láttam eddigi életemben. Nem így külföldön. Pl.: itt egy nő örül neki ha a pasi megüti a 6-ost a 10-es skálán, mert annál jobb kevés van, vagy már foglalt, vagy meleg:D ellenben külföldön (pl. Olaszo., Franciao., Németo., Finno., <ezekben az országokban voltam, tehát tudom miről beszélek) itt a pasik a 6-tól kezdődnek! Szép/helyes, markáns, férfias az arcuk, szép a testük (nem pont a modell testre gondolok ezalatt, hanem ápoltság, látszik, hogy sportol, stb)

2. és ez a legfontosabb! 10 külföldi pasiból 8 tisztelettel beszél veled, lovagias: kinyitja az ajtót előtted, rádsegíti a kabátot, ha udvarol, azt is nagyon kifinomultan teszi. Egyenrangú félként kezel, nem úgy beszél veled, mint egy 2 lábon járó lukkal. Nem így a magyarok: 10 magyar pasiból 8 csak egy megdöngethető r*bancnak néz, akkor is ha tetőtől talpig fed a ruha, és nem is viselkedsz ribancosan. Az udvarlási szokásaik katasztrófálisak, udvariatlanok, szinte semmibe néznek, azt hiszik, hogy 1-2 poén vagy mondjuk szál virág után az ágyba vihetnek. Ajtónyitásról, kabársegítésről, mégcsak ne is álmodjunk. Ha egy szűk utcán nem fértek el 10-ből 9 alkalommal a nő áll félre, mert a pasi megy mint a gőzös, le se sz@rja, hogy te is el szeretnél menni még akkor se ha 6 dögnehéz szatyor lóg éppen rajtad. Ha az utcán hozzádszólnak kimerül a következő fogalmakkal: helló cica, mucikám, bébi, és olyan elmés bókokkal mint: hé bébi szép a szájfényed, illetve a gyere ide cicám....

No comment...azért reménykedek hogy kifogom majd a kivételt, az igazi nagy Ő-t,aki magyar és igenisis egy kifinomult úriember.

(mielőtt jönne a ler*bancozás, amin meg sem fogok lepődni, 1 barátom sem volt még, mert várok a nagy ő-re.)


19/L

2010. júl. 9. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
79%

19:21-es vagyok:

nem muszáj magyarnak lennie, csak tudjunk kommunikálni:) bocs elírtam, fáradt vagyok.

2010. júl. 9. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
82%
Engem erdekel mindenki valasza, mert ez egy erdekes tema es szerintem van benne valami, hogy a kulfoldi ferfi vonzobb. Ezt mar csak tudom, mert hozza mentem egyhez. Mondjuk, esetemben ennek a penzhez semmi koze nem volt, de voltak olyan kvalitasai, amiket magyar ferfiben nem talaltam es pluszban meg sokkal jobban ertekel, mint azt az en magyar hatteremmel barmikor is remelni mertem volna. En egyszeruen ereztem, hogy nekem ez az utam, nekem ez kell, ilyen emberbe tudtam bele szeretni es ilyen ember tudott belem szeretni. Ezzel nem azt mondom, hogy egy magyar ferfi rosszabb, csak egy magyar ferfi mas es az nekem nem jott be. Nekem mas dolgok voltak fontosak, amiket egy magyar ferfi nem tudott volna megadni (hangsulyozom, nem penz, nem iskolazottsag, nem egyeb targyi erteku dolgok). Persze sok no boldog magyar ferfivel es nem menne hozza kulfoldihez. Szoval errol mindig meg fognak oszlani a velemenyek. Mindenki ahhoz menjen, akit szeret es senki se mondja, hogy neki nincsenek elvarasai (itt nem anyagiakrol van szo). Van olyan, aki magas ferfit akar, van, aki macho ferfit akar, egy masik meg diplomas ferfit akar, mig mas no olyat, akinek van kocsija vagy kertes haza, vagy szereti az allatokat. Mindenkinek vannak elvarasai. Semmivel sem rosszabb elvaras az, ha egyes nok specifikusan kulfoldi ferfit keresnek.
2010. júl. 9. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
83%
ez eleg vicces. En igyekszem udvarias lenni (lovagias .. mondhatjuk :D), sportolok, masok jokepünek tartanak, nem vagyok csoro ... es a magyar csajoknak nem nagyon jöttem be. Miota nemetorszagban elek ilyen gondjaim egyaltalan nincsenek. Szoval szerintem nektek megis az altalatok felvazolt tipikus magyar pasi kell...
2010. júl. 9. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
92%
Ahogyan van, akinek a fekete hajúak tetszenek, vagy a kék szeműek, úgy másoknak a külföldiek. Felesleges és értelmetlen azt keresni benne,hogy nem értékelik a saját nemzetiségüket. Ízlések és pofonok, ennyi.
2010. júl. 9. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
74%
Na, de milyen külföldi férfi? Ami a szépeknek soha nem lesz. ;)
2010. júl. 9. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
58%
Az a baj, hogy "jómagyar" szokás szerint nektek is csak a pofátok jár..... Egyrészt, nem olyan egyszerű befogni egy külföldit, másrészről, ha esetleg sikerült, azért megnézném, hogy néz ki az illető (mert nem minden külföldi férfi helyes, szerintem ez egy kicsit túlzás azért...), harmadrészt mégis itt vergődtök az oldalon, nem a külföldi menő sráccal kellene foglalkoznotok? :D
2010. júl. 9. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
46%
egyszóval te sem vagytok különbek a MAGYAR!!!!! férfiaknál....
2010. júl. 9. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!