Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért vágyik sok magyar nő...

Miért vágyik sok magyar nő külföldi férfire ahelyett, hogy a magyart értékelné?

Figyelt kérdés
2010. júl. 9. 19:07
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
97%

Nem akarok bunkónak tűnni, de nem mindegy? Ha boldog mindkét fél, tervezgetik a jövőjüket, minden szép és jó, erre vágyunk mi emberek. Ha már élünk, akkor ne úgy éljünk, hogy korlátok közé vagyunk szorítva. Plusz a szerelem nem válogat, bárki kihozhatja belőlünk.

Nekem magyar barátom van, de ha külföldibe szeretnék bele egyszer, akkor abba.

2010. júl. 9. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
43%
de mindegy, csak akkor nem kell pofázni, hogy így szar a magyar megy úgy szar a magyar.... ennyi....
2010. júl. 9. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
70%

Szerintem sokan azért akarnak külföldit, mert itthon nem megy a szekér, rossz a helyzet, és ebben látják a kiutat, "kiházasodni". Mert kiházasodni mégis könnyebb mint kiköltözni egy nagy hátizsákkal az ismeretlenbe. Ismerek ilyen lányt, él és virul Németországban, mondjuk kicsi gyerek korától kezdve anyagias volt, és az anyjától is csak azt hallotta, hogy ez az ország micsoda sz.ar.

Az én férjem is külföldi, de nekem nem volt semmi célom, udvarolt, egymásba szerettünk, ennyi. Itt élünk és nem szándékozunk sehová sem költözni, mert őt ide köti a munkája, engem meg a családom.

2010. júl. 18. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
86%
hát ha nyugati, akkro az számomra (tapasztalatilag) egyet jelent az ápltsággal, stílusossággal, igényességgel stb, ami magyar férfiaknál bizony ritka kincs sajnos. Ápolt lehet persze, de az igényes stílus és mentalitás nem ugyan az.
2010. júl. 18. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
Személy szerint nem a nemzetiséget néztem, amikor a páromat választottam, de milliónyi magyarázat van rá, hogy a magyar férfiak miért maradnak hoppon. Ugyanis általában a magyar férfiak nem lovagiasak, nem romantikusak és nem udvariasak. Ahelyett, hogy maguk elé engednének fellöknek, hogy előtted menjenek be egy helyre.Nem nyitják ki az ajtót.Azt nem várom el, hogy ingyen élő legyek és mindenre meghívjanak, de abba igazán nem halnának bele, ha egy virággal lepnék meg a nőt. És a nőket nőként kezeljék. Más részt a magyar férfiak ízlés világával is baj lehet, mert mindenkinek leteheneznek, akinek nőies alakja van /NŐIES NEM EGYENLŐ A KÖVÉRREL/.A nőies homokóra, pl. Scarlett Johanson, Salma Hayek:)
2010. júl. 18. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!