Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A nővérem folyton irogat...

A nővérem folyton irogat facebookon szia, mi újság üzeneteket. Hogy írjam meg neki, hogy nem akarok folyton ezekre a hülyeségekre visszaírni?

Figyelt kérdés

Van, hogy egy nap 12 órázok, és van magánéletem, minden egyéb, nincs kedvem mindig a hülye üzeneteire válaszolgatni...

"Szia, hogy vagy?"

Szia, mi újság?


DE így csak ennyit.

Önmagáról csak akkor ír ha én írok neki, szia, velem ez és ez történt ma, szar a kedvem. Itt pesten meleg az idő.


És k-rva idegesítő már fél éve ezt csinálja, belefáradtam, mindig a szia, hogy vagy? üzeneteire válaszolgatni.


Kiskoromtól fogva rühellem a szia, hogy vagy kérdést, mikor a barátaim folyton ezzel jöttek msn messengeren.


Mit csináljak??

(a haverjaim tudják rólam hogy falramászom ettől a kérdéstől és hogy a világból ki lehet kergetni a szia, mizu? Szia, mi újság? kérdésekkel.)


Hogy lehetne megmondani a nővéremnek hogy semmi kedvem válaszolgatni ezekre a hülye üzenetekre?

25/l


2019. júl. 1. 21:40
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
72%
Mondd meg neki h nem szereted ezt a kérdést. Írjon úgy h mesél valamit vagy rákérdez konkrétan mire kíváncsi.
2019. júl. 1. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
85%

Te is pályázhatsz a világ legjobb testvére címre.

25 év alatt nem sikerült megismerni a nővéredet? A kommunikáció valóban nem az erősséged, ha ennyit nem tudsz megbeszélni a testvéreddel.

2019. júl. 1. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
25%

Te is írogass neki ilyen kérdéseket minden nap, ahányszor csak lehet. Én tuti ezt tenném. Egyszer majdcsak észreveszi magát.

Egyébként megértelek, én is a hajamat tépem az ilyen kérdésetől...

2019. júl. 1. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim válasza:
13%
Ne válaszolj neki. Töröld az üzenetet, hogy ne szúrja a szemedet. Előbb utóbb csak megunja a kis drága.
2019. júl. 1. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
73%
Uristen milyen rossz dolog! A testvered kivancsi ra hogy,hogy vagy,mit csinalsz.Oruloi hogy nem az en testverem vagy.Csodalkozom hogy vannak barataid ,mert latom tojsz arra aki erdeklodik feloled es fontos vagy neki
2019. júl. 1. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
72%
Hát remélem, hogy rájön a nővéred, hogy nem kellene ezt csinálnia. Na persze, nem miattad...előbb utóbb tuti abbahagyja, ha rájött, hogy micsoda tündéri testvére van, aki képes zokon venni, hogy megkérdezik hogy van. Ha az érdekli, hogy hogy vagy, mégis mit írjon?! Ha neked ekkora teher válaszolni a testvérednek, akkor remélem hamarosan neki is teher lesz már tudomást vennie rólad.
2019. júl. 1. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
36%

Nálam is hasonló volt a helyzet annyival kiegészülve hogy egy igazi büdös gyökér is volt mellé. Mintha nem is egy anyától lennénk. Én elküldtem melegebb éghajlatra azóta csak anyámtól tudom hogy egyáltalán él-e még.

Legegyszerűbb egyenesen megmondani neki hogy téged ez zavar inkább írjon ritkábban de akkor valami értelmeset.

2019. júl. 1. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
75%

Igen a monoton kérdései uncsik.

De azért örülhetnél is neki,hogy gondol rád és szeret téged!

2019. júl. 1. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim válasza:
58%
Barcsak nekem is ilyen testverem lett volna :(
2019. júl. 1. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
73%
Már bocs, de sajnálom a testvéredet.
2019. júl. 2. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!