Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyukám a párjához akar...

Anyukám a párjához akar költözni, úgy 130 km-rel odébb, de én nem akarok menni. Hogy gátolhatnám meg?

Figyelt kérdés
"apánk" már évek óta iszákos. Másfél éve költöztünk el, de amíg ott laktunk sem volt egy nagy családi kapcsolat. Annyi változott, hogy a kisváros másik részébe költöztünk. Anyum megismerkedett egy férfival (miután elvált egyből) aki 130 km-re él hivatalosan. Néha nálunk van, bírjuk is tesómmal. A hétvégén mondták meg, hogy hozzáköltözünk a nyáron. Én nem akarok. Idejárok suliba, itt vannak a barátaim, a család (anyum részéről) itt van félórányira. Amikor az osztályban is felvázoltam egy lány mondta milyen mázlista vagyok, hogy nekem végre sikerülne innen kiszabadulnom, egy vagy 12x nagyobb városba kerülnék, hogy mennyi lehetőségem nyílna. De én nem akarom, nekem ez a "putri" kell, a barátaim, nem kell a lehetőség. Mit tehetnék? 16L
2018. febr. 6. 16:53
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
49%
Buta vagy
2018. febr. 6. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
87%

Az igazi barátaiddal nem fog megszakadni a kapcsolat, ha a világ másik felére költözöl, akkor se. Haverjaid meg lesznek az új helyen is.

Ha elköltözöl és beszoksz az új helyre, nem is fogod érteni, hogy hogy bírtad eddig a "putriban". Hidd el, tapasztalatból mondom. Én már 8 éve élek nagyvárosban, tankkal se lehetne visszavontatni suttyófalvára.

2018. febr. 6. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
67%
Engem ökörrel se lehetne elvonatni már egy putriba.. Csak jol jársz.
2018. febr. 6. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
95%
Menj, 16 vagy szóval 2 múlva max 3 úgyis elválnak útjaitok, a felsöoktatás miatt, szerintem nem éri meg (csak) miattuk maradni.
2018. febr. 6. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
20%
A putriban élőknek fáj az igaság,jol lepontoznak mindenkit,csak annyira jo a putri, mi a bánatnak jöttök nagyvárosokba pl Pestre dolgozni élni,maradjatok ott ...
2018. febr. 6. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
66%
Miért akarod tönkretenni a boldogságát? A barátokkal lehet tartani a kapcsolatot. Az övék tönkremehet bele ha keresztbe teszel nekik.
2018. febr. 6. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
80%
Csak ,hogy a kérdésre is válaszoljunk .. beszélj a családoddal ,hogy odaköltöznél hozzájuk . ha nem akkor buktad angyalom ugyanis 18 éves korodig neked ebbe nagy beleszólásod nincsen ,max alternatívát keresel . De a hozzászólók nagyrészének igaza van . A barátaiddal tudod tartani a kapcsolatot ,a rokonokat majd mehetsz látogatni . Nem másabb ez mint mikor kirepül az ember a családi fészekből. Vagy te nem mész jobb munkalehetőség miatt 50km erre mert a „putri” hiányozni fog ?/
2018. febr. 6. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
80%
"De én nem akarom, nekem ez a "putri" kell, a barátaim, nem kell a lehetőség. Mit tehetnék? 16L" Mondjuk tizenhat éves fejjel legalább egy picikét felnőhetnél, és ne akard elrontani anyukád boldogságát - meg a saját jövődet csak mer félsz a változástól. Inkább a megszokott rossz mit a jobb élet? Buta vagy.
2018. febr. 6. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy neki is boldognak kell lennie, de nem akarom a barátnőimet itt hagyni, meg a barátomat sem. Tesómnak is át kell jelentkeznie másik intézménybe (felsőoktatásban van). Egész nap csak sírtam. Egyszerűen képtelen vagyok. Hiába sorolták fel az érveket a nagyobb város részére engem nem vonz.
2018. febr. 6. 18:30
 10/33 anonim ***** válasza:
100%
Kolesz is van ám a világon, ha annyira maradni akarsz.
2018. febr. 6. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!