Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen gyakran vesztek össze...

Milyen gyakran vesztek össze a párotokkal?

Figyelt kérdés

Milyen gyakran vannak kisebb viták?


Milyen gyakran vannak nagyobb viták (szóba jön a szakítás)?


Mennyi ideje vagytok együtt és milyen kapcsolatban (barát/nő, élettárs, házastárs stb)?


Általában mi a vita tárgya és hogy oldjátok meg?


Ha nincs sok időtök elég az első három kérdésre is válaszolni, már annak is nagyon örülnék.



2019. júl. 3. 15:19
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

Kisebb viták szinte minden nap vannak. Az ő részéről az én feledékeny természetem miatt, nekem pedig a férjem ház körüli megoldásaival vannak gondjaim (nem ismeri el, ha valamit olcsón megvesz, az nem feltétlen hozza a kívánt eredményt).

Nagyobb veszekedések talán évente 1-2x van, de nem tartanak sokáig, a szeretet mindig nagyobb, ezek nem tudják megszakítani köztünk az erős köteléket.

4 éve vagyunk együtt, ebből 2. éve házasok.

2019. júl. 3. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

Kisebb viták rendszeresen vannak, mindketten elég hirtelen természetűek vagyunk, könnyen felkapjuk a vizet. Ha az egyik megsértődik, a másik is duzzogni kezd, kèsz a hiszti. :) De az évek múltával egyre jobban kezeljük ezeket is, ritkulnak, illetve nem tart olyan sokáig a fasírt.


Nagyobb viták inkább az elmúlt egy évben voltak, átéltünk néhány csúnya érzelmi mélypontot, ahol mindketten elgondolkodtunk rajta, hogy biztosan egymás mellett képzeljük e tovább. Nem mondom, hogy teljesen túl vagyunk rajta, de kifelé lábalunk, persze mindkettőnknek egyértelmű volt, hogy a szakítás nem megoldás, hiába jött fel.


Majdnem 5 éve együtt, élettársakként.


A kisebb viták akármiből is fakadhatnak, valamelyikőnknek rossz napja van, nem úgy szól a másikhoz, igazából semmi komoly. Másnapra már nem is emlékszünk rájuk. A komolyabb témák inkább az életünkből adódnak, pénzügyi gondok, munkahelyi stressz, jövőkép, együtt töltött idő.

2019. júl. 3. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
Mi amikor szétmenésre került a sor, akkor szétmentünk. De sosem játszmáztunk, sosem drámáztunk. Asszertíven, korrekten rendeztük a nézeteltéréseket, fenyegetőzések és érzelmi zsarolás nélkül.
2019. júl. 3. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
27%
én 19 vagyok a barátnőm egy évvel idősebb egy éve vagyunk együtt mostanában sok a vita,leginkább azért mert ki akar sajátítani,meg akarja mondani melyik barátommal tarthatom a kapcsolatot,és melyikkel nem,meg akarja tiltani,hogy néha berúgjak,ha egy sört felbontok már áll a bál,kicsit mindketten ducik vagyunk,én mostanában elkezdtem sportolni,ebböl is nagy viták alakulnak ki,mert rögtön kombinál,hogy én biztos más nőknek akarok tetszeni,arról meg ne is beszéljünk,hogy az unokatesóját akit ovodás korom óta ismerek és ráadásul lezbikus,belájkoltam a képét erre hozzámb*szta a telefonomat...Szoktak még viták lenni a tisztaságból,hogy itt egy morzsa ott egy morzsa,sz@rba se nézel sztori,ezek maguktol is elmúlnak,ami még van,hogy folyamatosan menni akar minden hétvégén kirándulni akar,de én igénylem a passzív pihenést,ő erre azt mondja én smucik vagyok és sajnálom a benzinre a pénzt.A vita tárgya nagyjából ezek szoktak lenni a morzsa meg ilyenek az napi rendszerességgel meg van,a nem megyünk kirándulni az minden egyes szombat reggel,a többi az meghatározatlan időközönként bukkan elő...Hogyan oldjuk meg a problémákat?Úgy,hogy hűséges papucsállatka módjára engedek,és megteszek mindent úgy,ahogy kéri,ilyenkor bocsánatot kér,hogy veszekedett és minden megy tovább...hozzámbújik és újra tombol a nagy szerelmusz...
2019. júl. 4. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

26 éve vagyunk házasok.

Egyre kevesebbet vitatkozunk. Kb:4-5 évente. Az elején biztos sűrűbbek voltak a viták. Összecsiszolódtunk. Egy test egy lélek lettünk.

Ahogy én érzem egyre mélyebben szeretjük egymást.

2019. júl. 4. 04:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Kisebb vitak szinte minden nap vannak mert en nem oda teszem le a lakasban a cuccaim ahova o szeretne.

Nagyobb vitank nem sok volt.

Egyszer nagyon merges volt ram mert nem altam melle mikor osszeveszett valamin az anyukajaval, de valami nagyon hulyesegen es akkor fejemhez vagta hogy meg egy ilyen es elvalik tolem, kb 2 honapja voltunk hazasok :D

Latta hogy nagyon rosszul esett nekem es bocsanatot kert, mondta hogy nem gondolta komolyan.

2 eve vagyunk hazasok.

2019. júl. 4. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Kisebb viták változóan vannak. Van hogy 1-2 hónapig semmi, aztán egy héten át minden másnap. Ezek általában félreértések, olyan dolgok amik neki egyértelműek, számomra viszont csak az egyértelmű ami ki van mondva, le van tisztázva.

Nagyobb vita évente szokott lenni azért egy pár (3-4) de lehet hogy ami nagyobb vita nálunk, az másnál egy kis összezörrenés. Csúnya dolgokat sosem vagdosunk egymás fejéhez, de mindketten nehezen kérünk bocsánatot, úgyhogy duzzogunk, de 2 nap alatt vége ennek is.

4 éve vagyunk együtt.

2019. júl. 5. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!