Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha a szüleim...

Mit tegyek ha a szüleim elvaltak az édesanyám lemondott rólam és apukám nem enged le hozzá?

Figyelt kérdés
Arról van szó, hogy apukám és anyukám elég rossz viszonyban váltak el mivel anyukám megcsalta apukamat, apukám azóta eléggé ki van akadva, gyakran út, hord le mindennek,fenyeget, ha kimondom édesanyam nevét. Sőt, ha ideges rogton vele dobalozik, és bánt amiért ő az anyám, nem tudom mit tehetnek az elettarsa is elég csúnyán bánik velem, anyukám már akár engem, tud megfelelő körülményt alakítani, amit eddig nem tudott, apukám viszont azt mondta hogy ha nem mondom neki azt hogy nem szeretnék menni hozzá még csak látogatóba is akkor bántani fog, eleg agresszív számtalan alkalommal bántott az övével, nem tudom mit tehetnek, anyukám beadta már a gyermekelhelyezesi pert, de egyszerűen félek, meg a tárgyalásra sem fog elvinni, mit tehetnek? Rendőrség belevonhato? Esetleg elkoltozhetek anyukamhoz úgy, hogy apukamnal van a jogos elhelyezés?
2019. júl. 6. 22:10
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
8 évig kuss volt a nevem, elmondása szerint én voltam a hülye, a zakkant nő a kapcsolatban. Szavam, hangom és véleményem ha volt is, le volt hurrogva, "úgyis az lesz, amit én akarok" -kijelentéssel el volt intézve. Ő úgy képzelte az életünket, hogy a szüleivel egy panelben fogunk élni szépen a idők végezetéig. A kapcsolatunk elején előfordult fizikális bántalmazás is, ez szerencsére abbamaradt, de a lelki alázás, terror maradt. Soha nem beszélgetett velem, hétvégék teltek el némaságban, ő a számítógép előtt ült, én a dolgomat csináltam. Megutáltam ezt a társas magányt, a bezártságot, mert ha mentem valahova évente nagyjából kétszer, jöttek a hívások, sms-ek... Sokszor próbálkoztam azzal, hogy üljünk le és beszéljük meg, mert nekem ez a kapcsolat nem jó így. Ő elintézte azzal, hogy neki semmi gondja nincs a kapcsolatunkkal. A végefelé már rosszul voltam a gondolattól, ha jöttek a hétvégék, a szexről nem is beszélve. Összességében ha vissztekintek, magamat hibáztatom, mert nem léptem ki előbb.
2020. máj. 22. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Bocsánat, ezt nem ide akartam. 11-es voltam.
2020. máj. 22. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

4: 14 éves korodtól te dönthetsz, kivel akarsz lakni, persze ehhez vállalnia kell az illetőnek.

De láthatásra nem jár találkozni veled?

Mert ha nem akar, akkor nem tudsz mit tenni.:(

2020. máj. 22. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!