Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális dolog az hogy egy...

Normális dolog az hogy egy gyermek ne köszöntse fel a nevelőapját?

Figyelt kérdés
Van egy fél testvérem édesapám 3 éves korától nevelte anyukánkkal. Nagyon sokat köszönhet neki a kapcsolatukkal soha nem volt gond
2019. júl. 21. 23:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
98%
Akkor lehet szimplán csak elfelejtette/elnézte a dátumot. Nem kell túlgondolni. Ha komolyabb problémáról lenne szó, szerintem már feltűnt volna a tesód viselkedésén.
2019. júl. 21. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
67%
Mi van, féltékeny vagy a tesóra? Neked ehhez semmi közöd, ez kizárólag az ő kettejük dolga. És valószínűleg csak elfelejtette.
2019. júl. 21. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
91%
Milyen alkalomból? Amúgy ha mondjuk épp kamasz, simán normális. Az én gyerekemet marhára nem érdekli semmi magán és a barátain kívül
2019. júl. 22. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Részletek? Ma van valamije és még nem köszöntötte fel? Hosszú még a nap, még felköszöntheti. Vagy ha lesz családi ünnepség, akkor lehet, hogy majd ott, akkor személyesen fogja köszönteni.

És mi volt? Névnap? Mert azt nagyon sokan elfelejtik, nem kell rajta megsértődni.

Egyébként jóban vannak? Ha igen, akkor biztosan nem áll semmi gonoszság a háttérben, csak simán elfelejtette.

2019. júl. 22. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Kérdező!


Kevés az információ, hogy milyen alkalomból. Lehet, hogy elfelejtette. 8 nappal utána is felköszöntheti. Mondanotok kellene a tesódnak.

2019. júl. 22. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként nálunk is így működik, amit az 5-ös írt. Kell szólni annak, aki hajlamos elfelejteni az ilyet. Szólsz neki, hogy ugye tudod, hogy holnap lesz apa szülinapja, ne felejtsd el megköszönteni. Szerintem nem a háta mögött kell kibeszélni, hogy nem köszöntötte fel. Hanem szólni neki normálisan.
2019. júl. 22. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem simán elfelejti... én egy idő után inkább írtam a telefonba emlékeztetőt előző napra, ami minden évben csipogott. :D /Most megoldja a fékbúk./ De, entségemre szóljon, a saját névnapom is elfelejtem. :D
2019. júl. 22. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Nehéz lenne elfelejteni mert a kisfiának is tegnap volt.
2019. júl. 22. 21:56
 9/11 anonim ***** válasza:
Nehéz lenne szólni neki :)
2019. júl. 23. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
34 évesen nem kellene már figyelmeztetni érre,Csak aput sajnálom mert mondta hogy -rosszul esik neki
2019. júl. 23. 09:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!