Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen dolog az hogy a barátom...

Milyen dolog az hogy a barátom apja "viccből" belenyúl a kajámba?

Figyelt kérdés
Elmentem a barátoméknál vacsorázni karácsonykor, mert meghívtak. Aztán egyszer csak az apja a saját villájával belenyúl a kajámba, hogy úgy egyszerűbb szétszedni a csirkehúst. Meg az apja azt mondta hogy szedjek az anyjának még a krumpliból.
2019. jan. 8. 09:39
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
78%

Az, hogy belenyúl eléggé undorító.

De miért probléma, hogy megkért szedjél a nagymamának krumplit?

Nálunk is bevett szokás, hogy a tányérok járnak körbe, nem az emberek.

2019. jan. 8. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
79%

Nem illik. De nem is tragédia.

Abban meg nincs semmi, ha valaki megkér, hogy szedj valakinek. Mi is szoktunk, akihez közelebb esik valami, az szed belőle a másiknak, így nem kell mindent körbeadogatni.

2019. jan. 8. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
54%
Bunkó.
2019. jan. 8. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
50%
Bunkóság
2019. jan. 8. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
58%
Bunkó, de ezek szerint te sem tudsz normálisan enni, ha neki kell megmutatnia, hogyan vágd szét a húst.
2019. jan. 8. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
81%
Nekem is van ilyen rokonom. Nem azért csinálja mert megakar sérteni hanem azért mert nem tudja felfogni hogy nem illik. Ha veled is ezt csinálja akkor valószínűleg befogadott mint család tag :D
2019. jan. 8. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
68%
szerintem ez inkább annak a jele, hogy téged is családtagnak tekintett, nem pedig "vendégnek".
2019. jan. 8. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
45%
Elég bunkó dolog. De ez is elég fura: "Elmentem a barátomékNÁL". Mekkora parasztok vagytok :D
2019. jan. 8. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
68%
#8! "De ez is elég fura: "Elmentem a barátomékNÁL". Mekkora parasztok vagytok " Attol nem parasztok, hogy tájnyelvi formákat használnak! Te mindenben az irodalmi nyelvet beszéled???
2019. jan. 8. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
45%
8as ez igen..
2019. jan. 8. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!