Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Úgy érzem eltávolodom a...

Úgy érzem eltávolodom a családomtól, barátaimtól. És ezért egyedül érzem magam. Mit tegyek, hogy ne így legyen? Ez normális dolog?

Figyelt kérdés
Más dolgok érdekelnek mint őket. Mindig csak pletykálnak, okoskodnak és panaszkodnak. Én inkább emberekkel szeretnék beszélgetni, nem emberekről pletykálni. Vannak saját céljaim üzleti téren, de ők kinevetnek. Nem szeretem ezt a közeget, de ugyanakkor nem szeretném elveszíteni a családomat(anyu, nővérem). A barátaimmal jól tudok lazítani, kiengedni, de teljesen más a felfogásunk az életről, ők hitelből, szülők pénzéből élnek és nekik így jó. Nekem nem. Szeretnék egy saját kis "birodalmat", világot felépíteni. De ők mindenkire, mindenre csak rosszakat mondanak.

2019. júl. 21. 21:33
 1/6 Izabella220 ***** válasza:
100%
Ahhoz hogy sikeres lehess, sajnos erre van épp szükséged, hogy a negatív visszahúzó embereket kerüld. Ha csak elbizonytalanítanak, talán jobb is hogy nincsenek napi kapcsolatban veled.
2019. júl. 21. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm. A sok közös bolondság hiányozna. De lehet csak megszoktam hogy ők vannak és új élmények várnak.
2019. júl. 21. 21:50
 3/6 anonim ***** válasza:
Sok időt kell tölteni a családdal, barátokkal nem szabad elhanyagolni, mert ezek a legfontosabb értékek az életben.
2019. júl. 22. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Akkor is ha nem érzem jól magam velük csak ritkán és visszahúznK?
2019. júl. 22. 12:11
 5/6 anonim ***** válasza:
Igen, mert akkor nem érzed magad egyedül.
2019. júl. 22. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Attól, hogy nincs valakinek 1000 idióta "barátja és nem hallgatja naponta a családja sopánkodását még nem biztos, hogy egyedül érzi magát... Én se érzem magam egyedül. Nincs szükségem felesleges visszatartó erőkre az életemben. Van is egy nagyon találó vicc a pokolról és a magyarokról, nem véletlenül. :D

Kérdező te meg csináld, amit szeretnél és kialakulnak a megfelelő kapcsolatok az életedben. A legtöbb barátság egyébként se egy életre szól és inkább csak haverság.

2019. júl. 22. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!