Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Milyen nemzetiségű a Zorgovsky...

Milyen nemzetiségű a Zorgovsky vezetéknév? Milyen eredetű illetve milyen nemzetiségű?

Figyelt kérdés
reméllem a választ kapok a kérdésemre mert eggyik nagyszűlőmet hívják így meg akarom tundi milyen eredetű a vezetéknév!?

2019. nov. 4. 21:03
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
De akkor milyen eredetű lehet szlovák nem hiszem és elég ritka név is én ausztriába találtam zorgovsky nevezetű neveket
2019. nov. 24. 11:01
 12/14 anonim ***** válasza:
A hangzása alapján tuti nem ausztriai. Tényleg szlovák, ott vannak az anyakönyvek is végig az oldalon. Az hogy ön talált Ausztriában, azt jelzi, hogy odaköltöztek nagy valószínűséggel.
2019. nov. 24. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
De orosz is lehet a hangzása alapján. Kár hogy más támpont nincs, amivel el lehet indulni. Ha maga nem tud, keressen fel egy rendes családfakutató céget, akik segíthetnek, bár az nem olcsó!
2019. nov. 24. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
már arra gondoltam német lehet mert bár annyit tudok hogy a nagyszüléok vagyis nagyim mondta régen hogy gyerekkorban németül tudott beszélni ki akarom deríteni mert nagyon kevés van belle
2019. nov. 24. 16:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!