Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Mennyire fontos egy nagyszulo...

Mennyire fontos egy nagyszulo jelenlete egy gyermek eleteben? Egeszen pici, mondjuk ovodas gyermekre gondolok.Es kesobb?

Figyelt kérdés

Nagyobb erzelmi biztonsagban no fel az a gyermek, akinel van plusz egy fo a nagyi, aki imadja? Gazdagabb az erzelmi vilaga? Jobb a gyermekkora? Milyen pluszt adhat egy nagyszulo a gyermeknek,amit a szulo nem potol? Csak a gyermek szempontjabol nezzuk most.

Sajnos nekem anyukam annyira nem torodik a gyerekeimmel, de a masik nagyi imadja.



2021. febr. 23. 21:55
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Folytatva: az jó, ha a gyereknek több kötődése van, és több pozitív viselkedésmintát sajátíthat el, ha ezek között van a nagyszülő, az főnyeremény. Ha ez a kérdés, amit a bejegyzésedből következtetetk: igen, költözzetek a jószívű nagyszülő közelébe. Ezen mindenki csak nyerhet.
2021. ápr. 15. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Koszonom szepen a valaszt, igen vegulis ez lett volna a kerdesem. El is adtuk a hazat, 1-2honap es koltozunk a nagymama kozelebe.

Az az igazsag, hogy nekem is jol jon a segitseg, es en is arra gondoltam, hogy a gyerekeknek az a jo, ha minnel tobben szeretik oket. Ne csak mi szulok legyunk nekik, hanem legyenek mas rokoni kapcsolatok is korulottuk. Legyen egy vedo halo. Nem mindegy, hogy hogy nonek fel, szerintem ez sokat fog szamitani.

2021. ápr. 15. 22:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!