Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Anyai vagy apai nagyszüleid...

Anyai vagy apai nagyszüleid szereted jobban?

Figyelt kérdés
Én mindkettőt. Anyai ágon és apain is egyetlen unoka vagyok. De az anyai valahogy egy icipicit jobban szeretem mint apait.
2021. ápr. 16. 14:40
1 2
 1/16 anonim válasza:
89%
Én mindkettőt ugyanúgy szeretem, de nem azért, mert egyetlen unoka vagyok. (18 unokája van az anyai nagyszüleimnek, 15 az apai nagyszüleimnek)
2021. ápr. 16. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
1# hány gyereke van az apai es anyai nagyszüleidnek? Nagyon sokan vagytok unokák
2021. ápr. 16. 14:47
 3/16 anonim válasza:
100%
Az apai nagyszüleimnek 7 gyereke van, az anyai nagyszüleimnek pedig 9.
2021. ápr. 16. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
én csak az apai nagyapámat szerettem kevésbé mint a többit. ő mindig távol volt a családtól, de úgy mindenkitől. mi sokan vagyunk unokák
2021. ápr. 16. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
81%
Én az anyait, mert az apaiak sosem foglalkoztak velem. Öcsém az apait, mert őt meg anyai nagyapánk kifejezetten utálta.
2021. ápr. 16. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Egyertelmuen az anyai nagyszuleimet, rengeteget voltam naluk kis koromban (egy kisvarosban laknak a szuleimmel), de meg most is gyakran latogatom oket, vagyis ha nem lenne covid gyakran mennek igy is hogy kb 70kmre laknak tolunk. Mindig mindenben segitettek, csupaszív emberek, ok azok, akikben semmi rosszindulat nincs.

Apai nagyszuleim kb. 20 kmre laktak tolunk, papam sajnos meghalt, pedig vele jol elvoltunk, meg gyerekkent jartunk horgaszni, sokat beszelgettunk, a mamaval nem kifejezetten, sot a papa halala utan nem is tartjuk vele a kapcsolatot, volt jo par vitaja anyammal, sose voltak joban igazabol, de az utolso nagyon ranyomta a bélyeget a kapcsolatunkra.

25N

2021. ápr. 16. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
84%

Anyai nagyapám már 10 évvel a születésem előtt meghalt, így róla nem tudok nyilatkozni. Anyai nagyanyám egy boszorkány, elmebeteg módon vallásos, mindenkit kibeszél, mindenkivel baja van, pár lépcsőházra lakik tőlünk de köszönő viszonyban sem vagyunk. Pár éve kicsúszott a bátyám száján hogy barátom van, nagyanyám meghallotta, és mint tipikus konzervatív keresztény elkezdett arról papolni hogy ő ezt nem támogatja és mivan ha mások megtudják, mit fognak szólni. Azóta egy szót nem vagyok vele hajlandó beszélni.

Apai nagyapám kb 6 éves koromban halt meg, így sok mindenre nem emlékszem de tudom hogy szeretett, nem volt rossz viszonyunk (mondjuk egy 6 évesnek nem tudom hogy lehetne). Apai nagymamámat nagyon nagyon szeretem. Néha járok hozzá, az előző kutyám nála lakott, nagyon kedves, szeretet teljes néni. Kiskoromban is sokat voltam nála.

2021. ápr. 16. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Engem egyik nagyanyám sem szeretett igazán, viszont mindkét nagypapámmal jóban voltam.
2021. ápr. 16. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Apait millioszor jobban szerettem, de sajnos mar nem elnek. Nekik egyetlen unoka voltam. Anyai nagyszuloket jo, ha evente egyszer lattam, mostmar annyiszor se. Ott rajtam kivul meg 3 unoka van.
2021. ápr. 16. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Az apai nagyszüleim sajnos meghaltak még születésem előtt, illetve apai nagyapám még élt, de 6 hónapos koromban elment ő is. Így nincs viszonyítási alapom, de az anyai nagyszüleimet szeretem nagyon, főleg a papámat, sok mindent megtanított, amit az apám nem, mivel a szüleim elváltak 7 éves koromban., így mondhatni a nagyapám volt egyben az édesapám is. :)
2021. ápr. 16. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!