Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Anyai vagy apai nagyszüleid...

Anyai vagy apai nagyszüleid szereted jobban?

Figyelt kérdés
Én mindkettőt. Anyai ágon és apain is egyetlen unoka vagyok. De az anyai valahogy egy icipicit jobban szeretem mint apait.
2021. ápr. 16. 14:40
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Anyai. Apám nagyszülei nem igazán foglalkoztak velem, de végülis apám se.
2021. ápr. 16. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Anyai nagypapámat nem ismertem, meghalt rég, nagymamám pedig 3 éves koromban. Apai nagyszüleimet viszont hihetetlenül szerettem, 30 körül vesztettem el őket. Sokkal közelibb viszonyban voltam velük, mint a szüleimmel, akiktől világok választanak el.
2021. ápr. 16. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

Már csak az apai mamám él, világ életemben leszart, a papámra nem igazán emlékszem, bár csak 15-16 éve halt meg, de ebből is látszik, hogy vele is milyen jóban voltam.

A másik nagyszülőkkel éltem, őket szerettem

2021. ápr. 16. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
Mi annyira nem vagyunk sokan unokák, és mindkettőt szeretem csak az apai tatám születésem előtt meghalt, ezért nem ismertem.
2021. ápr. 16. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Már nem élnek, de az anyai nagyszüleimet nagyon szerettem. Az apai nagyszüleimet nem is ismertem, mert miután "apám" otthagyta anyámat egy másik nőért, nem is voltak rám kíváncsiak.
2021. ápr. 16. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%

Mind egyformán, de más miatt. Az apai nagyszüleim falusiak, szeretem őket látogatni és rengeteg dolgot tanultam tőlük, pl: hogy kell csirkét vágni és bontani, és kertészkedni, valamint a hagyományos magyaros ételek elkészítését és a bográcsozást is.

Az anyai nagyszüleimmel egy városban lakunk, velük többet találkozom, de a kapcsolatunk más jellegű, mint a falusiakkal, velük többet beszélgetek, alapvetően jobban is ismernek, mint embert. Viszont ők nagyon városiak, hozzám viszont a falusi létforma amit az apai nagyszüleim képviselnek, közelebb áll.

2021. ápr. 16. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!