Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Ilyen nagyszülökhőz leengednéd...

Ilyen nagyszülökhőz leengednéd a gyereked az apjával?

Figyelt kérdés

Nem vagyok alap hangon olyan aki mindenkivel összevesztünk de most 7 hónap után bunkó módon otthagyott a gyerek apja, egy hét után elnézést kért, de a bizalma felé már elment, szakítottak is vele, de azóta az anyjához szeretné vinni.

Tudom hogy joga van de egyszer voltam lent miután kibékültem vele, miután lett DNS teszt csinálva mert csak akkor az ő unokája.

Akkor lementem és elkezdett okoskodni hogy az anyatejes babának víz kell (télen)meg kell neki cumi mert akkor mindig ellesz magával , meg hogy szájpenésze van(nem volt), és ezt meguntam azt mondtam hogy elég és eljöttem akkor elhordott mindennek, én nem érzem úgy hogy ott olyan szupi lenne a gyerekeknek hogy nélkülem megy le.

Mielőtt írnátok csak a magáét mondja és csak az jó ahogy ő nevelte a gyerekeit



#gyerek #Anyós ,após #Rossz anyós kapcsolat #Nagyszülő látogatás
2021. szept. 22. 15:46
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
100%
3 házzal arrébb vannak, nem 300 km-re... ha annyira látni akarják, miért nem jönnek hozzád? Vagy berakod a gyereket a babakocsiba, átmentek, 1 óra múlva haza. Ekkora gyerekkel úgysem lehet semmit csinálni órákon át még, játszótérre sem tudnák vinni.
2021. szept. 22. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván azért nem mennek a kérdezőhöz, mert kölcsönösen utálják egymást.
2021. szept. 22. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 A kérdező kommentje:

22es mi nem utáljuk

Anyám lebolondozta mert nem érdekelte a politika pletyka, megvédett mert engem leszukázott és bemutatott neki amikor magyarázott neki apámmal meg beszélni akart és behívni

2021. szept. 22. 20:55
 24/27 A kérdező kommentje:
Én se voltam jó miután már megmondtam hogy nem érdekel a fő érdeklődési köre ki mit csinál pletyka és politika barátai
2021. szept. 22. 20:57
 25/27 A kérdező kommentje:
Mi őket ezek után felhívtuk hogy jöjjenek fel igyunk teát kávét legyünk jóban de nem tud az apukája mit csinálni nem jön föl ,de gyanítom itt nem okoskodhatna
2021. szept. 22. 20:59
 26/27 anonim ***** válasza:
11%
Te valami hegyen laksz, hogy le kell engedni a gyereket onnan?
2021. szept. 24. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 A kérdező kommentje:
26 os válaszoljál a kérdésre?
2021. szept. 24. 11:03
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!