Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Rossz anya vagyok mert a...

Rossz anya vagyok mert a párom nagymamájának megtiltottam hogy a szájon csókolja a 17 hónapos kislányomat?

Figyelt kérdés
Én tisztelem és becsülnöm a korát és a tapasztalatát (és mindig meghallgatom a tanácsát, némelyiket meg is fogadom ha jónak találom.), de ezzel úgy gondolom túl ment egy határon ami nekem már nem fél bele. Csak mert ő a dédi és felnevelt 3 gyereket nem gondolom hogy mindent úgy kel csinálnom ahogy ő. Szerinte a babákat így kell megtanítani a puszira, de nekem ez nagyon kellemetlen, én se szoktam szájon csókolni és a férjem se. A többiek csak a háta mögött mondják hogy akkor mondjam meg neki, de előtte senki se áll mellém, ami rosszul esik. Végül meg mondtam neki, de most én vagyok a rossz a szemébe, és mit képzelek magamról, mert ő tapasztalt és jobban tudja hogy kell gyereket nevelni.

2021. nov. 22. 09:16
1 2 3 4 5 6 7
 1/63 anonim ***** válasza:
92%

Fuj mar! Most majdnem visszakoszont a reggeli! Anyakent sem puszilom szajba a gyerekem,plane majd egy tole tavolabb allo! Gusztustalan, jol tetted!

Csak a parom puszilom szajon!

2021. nov. 22. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/63 anonim ***** válasza:
18%

Egyáltalán nem.

Valahol a szülő és a gyerek között az a szokás, hogy szájra adnak puszit, máshol csak arcra.

Mondhatod, hogy a puszi megtanítását majd bízzák rátok, és főleg a COVID veszély miatt most ezt főleg nem engeditek meg.


Hogy nem szoktad a férjed se szájon csókolni, nos az egy másik téma, de nem erről kérdeztél.

2021. nov. 22. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/63 anonim ***** válasza:
98%
Szerintem ebben nincsen semmi, hogy elmondod a véleményed. Nálad, a TE gyerekeddel ez és az a szokás, a többi ember pedig viszonyuljon hozzá.
2021. nov. 22. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/63 anonim ***** válasza:
97%

2, Félreérted, ő se és a férj se smacizza a gyereket, nem arra gondolt, hogy ő a gyereket és férjet se. :)


Kérdező, teljesen igazad van. Hadd morogjon! Jól tetted.

2021. nov. 22. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/63 A kérdező kommentje:
Szia! Lehet rosszul fogalmaztam, de azt akartam írni hogy ő sem puszilja szájon a lányunkat.
2021. nov. 22. 09:28
 6/63 anonim ***** válasza:
92%
Nem a ferjet nem puszilja szajon,hanem a ferje sem csokolgatja szajra a gyereket!
2021. nov. 22. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/63 anonim ***** válasza:
82%
OFF: #2 szerintem félre olvastad én se szoktam szájon csókolni és a férjem se mármint a férje se szokta a gyereket szájon csókolni.
2021. nov. 22. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/63 anonim ***** válasza:
86%
2-es. A férje sem szokta a gyereket szájon csókolni. Értő olvasás?
2021. nov. 22. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/63 anonim ***** válasza:
91%
Az anyja ként ez egyedül a te döntésed. Vannak családok, ahol ez teljesen természetes, de a legtöbb családnál nem. Mindenki csinálja úgy, ahogy akarja. Ha te így, akkor ne érezd emiatt rosszul, vagy rossznak magad. Akinek nem tetszik, majd feldolgozza.
2021. nov. 22. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/63 anonim ***** válasza:
8%
Csak buta, ha ebből ekkora ügyet csinálsz.
2021. nov. 22. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!