Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Szerinted ez durva volt a...

Szerinted ez durva volt a nagymamámtól?

Figyelt kérdés
Apai nagy anyámnak 2 fia van apám és a nagybátyám, és két unokája van én meg a nagybátyám fia . Azt mondta a nagybátyám meg apám a gyerekei de mi már csak az unokái vagyunk az nem ugyan az. Szeret minket is de megmondta ha nem járnánk oda sem izgatna mivel mi csak unokák vagyunk már neki a fiai az elsők az se érdekli aztm ha anyukám vagy bátyám felesége nem járna oda csak a fiai jarjanak
2021. nov. 25. 19:55
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
69%
Eléggé :/
2021. nov. 25. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
75%
Egy jó nagymamának az unokák is ugyanolyan fontosaknak kellene lennie.
2021. nov. 25. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
32%
Nem volt durva.
2021. nov. 25. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
96%

Hát, nem tudom, mi értelme volt ezt mondani.


Nyilván érezheti így, hiszen az ember általában a gyerekéhez kötődik legjobban, de felesleges erről beszélni. Nem ugyanaz a gyerek és az unoka, másfajta a szeretet is.

2021. nov. 25. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim válasza:
71%

Sajnállak de ez nagyon gonosz volt..:(


(Hasonló van velem is)

2021. nov. 25. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
90%
Ebben az egészben csak az a durva, hogy kimondja. Ilyet az ember nem mond ki, mert nagyon sértő, gonosz dolog.
2021. nov. 25. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem rohadt gáz, az unoka egy újabb generáció a saját véredből van, hisz genetika összeköt mégha nem is közvetlen. Nekem nincs unokám se gyerekem de szerintem mind a kettőt egyaránt szeretném, max akkor nem ha az unoka bunkó neveeltetést kapott, de az a gyereked is lehet akár... ha nincs családi probléma és ilyet mond az gáz, szerintem ne is menj hozzá ha már ennyire így gondolja, nekem mamám mindig szerette ha mentünk tesómmal...
2021. nov. 25. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
76%
A nagymamának már kezd elmenni a józan esze.Ahogy idősödik az ember ez már megszokott,van akinél ez hamarabb következik be,van akinél csak később,de olyan is lehetséges hogy soha.
2021. nov. 25. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
64%
Hát nagyon nem volt szép tőle hogy ilyet mondott. Még a gondolatot is szégyelnie kéne , nem hogy még ki is mondani ilyesmit.
2021. nov. 25. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Azt te tudod,hogy ezt milyen körülmények között mondta,és milyen hangsúlyban,de nem lehet,hogy ezt arra értette,hogy a gyerekéért mindent megtett,felnevelte,de az unokák már ilyen szempontból nem annyira fontosak.? Lehet ezt nem rossz indulatból mondta,,csak úgy jön le,mintha ti nem lennétek fontosak.
2021. nov. 25. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!