Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Van anyudnak vagy apudnak...

Van anyudnak vagy apudnak testvére? Milyen velük a kapcsolatod? És annak párjukkal?

Figyelt kérdés
Anyumnak nincs testvére. Apámnak van egy öccse. Ő a keresztapám, s annak felesége a keresztanyám nagyon imádom őket. Főleg keresztapamat kisgyermek korom óta nagyon jóban vagyunk sokat dajkált, 23 éves vagyok férfi, ő pedig 39 és még mindig mazsolának szolit
2021. dec. 16. 19:24
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
95%

Apukám nővére és az ő férje már nem élnek. Apukám húga még él, vele tartom a kapcsolatot. Ő és a férje már évtizedek óta nem élnek együtt, férjével azóta nem is tartom a kapcsolatot, és tudomásom szerint már nem is él.

Anyukámnak két húga van. Egyikük nem alapított családot, a másik férjezett. Velük felületesen tartom a kapcsolatot. Kedves emberek, de eléggé belebeszélősek, ami egy ponton túl nagyon zavaró tud lenni. Ezért se akarok túl közeli kapcsolatot velük.

2021. dec. 16. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
96%
Apám testvérével nincs sok kapcsolatom, nem is kedvelem őt, sem a párját. Az anyám testvére egy igazi idióta. Egyrészt csak neki lehet igaza, mindenről osztja az észt mindenkinek kéretlenül, de közben sz.rt se tud ő. Másrészt agresszív, a már felnőtt gyerekeit is verni szokta, elég durván, és gyakran minden ok nélkül (tehát még azt sem lehet mondani, hogy ez a nevelési elve, hanem egyszer csak minden előzmény nélkül kedve támad hozzá, és már üt is). A párját viszont kedvelem, aranyos nagyon, csak azt nem tudod, hogy jött össze ezzel az elmebeteggel, és miért viseli el.
2021. dec. 16. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Mindkét oldalon van 2 testvér, de nagyon nem tartjuk a kapcsolatot, évi pár alkalom.
2021. dec. 17. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

Apukámnak egy öccse van, őt már kb 7-8 éve nem is láttam, nincs vele semmilyen kapcsolatom, mondjuk apukámmal se nagyon.

Anyának is egy öccse van, kb évente egyszer látjuk egymást, jó a kapcsolatunk de semmi különös, párjával is csak max ha találkozunk akkor beszélgetünk átlag dolgokról, de ennyi.

2021. dec. 17. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%

Semmilyen. Apám testvére elmegyógyintézetben élt halála napjáig. Sose láttam. A mostoha nővérével 9 éve találkoztam, akkor voltam 13 éves. Nem tartom vele a kapcsolatot.


Anyám testvéreivel ugyanez a helyzet, bár a húgával gyakran találkozok. A párját rühellem, egy alkoholista, aki megkeseríti mindennapjaikat.


Az öccsének néha szoktam elektronikai dolgokban segíteni, de vele sincs mély kapcsolatom. A párja manipulatív, de a szülei rendesnek tűnnek, velük jó a kapcsolatom.

2021. dec. 21. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!