Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Mit mondanál nagyszülőd...

Mit mondanál nagyszülőd halálos ágyánál, ha kérdőre vonna, miért nincs férjed, feleséged vagy barátod, barátnőd?

Figyelt kérdés

2022. jún. 15. 00:02
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
97%
Életszerűtlen lenne, egy haldokló nem von kérdőre senkit, az unokáját sem. Még talán egy pszichésen beteg ember sem. A másik meg, hogy az utolsó perceket a szeretteivel nagyon kevesen érhetik meg. Az én anyukám másfél hónapig volt az elfekvőben, már akkor nagyon beteg volt, és rohamosan romlott az állapota. Naponta látogattuk, mindig fogtuk a kezét, de sajnos annyira le volt már épülve, hogy meg se ismert bennünket gyerekeit. Később már a kezeit sem tudta mozgatni, és semmerre sem tudott nézni. De a nővérek még akkor is azt mondták, hogy nem haldoklik. Bár már nagyon látszott rajta, hogy nincs neki sok hátra. Másnap értesítettek minket, hogy reggel meghalt. Tudtuk hogy meg fog történni, de ez az információ elképesztően rosszul érintett. A testvérem jobban viselte, mert ő már nem lakott vele, és nem ő gondozta 5 évig minden nap. Biztos sok embernél máshogy van, de szerintem ahogy a filmekben ábrázolják a haldoklást, az egész máshogy van mint a valóságban.
2022. jún. 15. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
89%
Hogy ez szerencsére már nem az ő problémája lesz.
2022. jún. 15. 04:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
18%
"A halál torkában is szájalsz, te vén kurafi? A kaszásnak ugassál, ha akkora legény vagy!"
2022. jún. 15. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
30%
Az én dolgom.
2022. jún. 15. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
16%
otthagynám.
2022. jún. 15. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
20%
Kérdezze az égieket majd;) :DDD
2022. jún. 15. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
90%
15. Undorító, aki ilyet egyátalán leír.
2022. jún. 15. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 A kérdező kommentje:
elnézést, én azt nem írtam, hogy haldokló, hanem halálos ágy: amin az idős emberek fekszenek, pihennek, töltik utolsó napjaikat, heteiket, de még nem haldokolnak, és elméjük ép
2022. jún. 15. 20:01
 19/27 anonim ***** válasza:
91%
Azt nem egyszerű megmondani, hogy mikortól haldoklik valaki a halálos ágyában.
2022. jún. 15. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
100%
Papa, azt hittem büszke vagy rám, amiért annyit tanultam és most ilyen jól keresek! Még börtönben sem voltam. Miattam nem érheti szó a ház elejét! Az egész gyerekkorom arról szólt, hogy ilyen legyek, emlékszel?
2022. jún. 17. 04:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!