Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Mit mondanál nagyszülőd...

Mit mondanál nagyszülőd halálos ágyánál, ha kérdőre vonna, miért nincs férjed, feleséged vagy barátod, barátnőd?

Figyelt kérdés

2022. jún. 15. 00:02
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
100%

Mert így alakult.

Más volt fontosabb.

2022. jún. 17. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 Atcsy válasza:
100%
Egy értelmes ember alapból nem kérdez ilyet. De tételezzük fel megkérdezné, akkor ez lenne a válaszom "majd lesz, ha jónak látom, azért nem fogok látszat kapcsolatokat fenntartani, hogy csak elvegyék az értékes időm és beszélgessünk a nagy semmiről... Inkább azt az időt befektetem magamba"
2022. jún. 17. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
39%
Van valaki az életemben, csak félek, őt is elmarnád mellőlem, így nem mutattam be. Isten Veled!
2022. jún. 17. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
86%
Ha a 23-as (17:14) nagyszülője olyan valaki, aki így lépett fel a barát/barátnővel szemben, akkor jogos, ha ezt mondaná neki erre a kérdésre válaszul, úgyhogy anélkül, hogy smernénk az adott szituációt, ill. a nagyszülő addigi viselkedését, ne pontozzuk le az egyes válaszokat.
2022. jún. 17. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
90%
24-es: Köszi, hogy kiálltál értem!
2022. jún. 17. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
80%

Eszed, amit főztél ba.d+.

Te nevelted anyám/apám, azok meg engem ilyennek, ha nem tetszik a műved, jól el.urtad.

Amúgy meg, kedvet nem csináltál hozzá az elcseszett kapcsolataid mintáját látva, már kiskoromtól láttam, hogy nekem aztán nem kell nő/pasi. Igy meg min csodálkozol? És még te kérsz számon? Na, csá, tudtam, hogy nem kellett volna ide jönnöm

2022. jún. 18. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
100%

Írták, hogy a haldoklót nem érdeklik már az itteni dolgok. A klasszikus viccet mindenki ismeri:


Haldoklik a kereskedő, mellette ott a családja.

-Itt vagy, Ábel fiam?

-Itt vagyok, apám.

-Itt vagy, Sára lányom?

-Fogom a kezedet, apám.

-Unokatestvéreim, nagynéném, unokáim, itt vagytok?

-Mind itt vagyunk.

Erre összeszedi minden erejét és dühösen felül:

-Akkor ki maradt az üzletben?!!

2022. jún. 18. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!