Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Mennyi súrlódás volt nálatok,...

Mennyi súrlódás volt nálatok, amikor a nagyszülőt bevontátok a csecsemőgondozásba/gyereknevelésbe?

Figyelt kérdés

2022. júl. 15. 18:45
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
80%
Nagyi ne nevelje, csak kényeztesse a gyereket, így ebből még sosem volt súrlódás
2022. júl. 15. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
87%
Miért kéne bevonni?
2022. júl. 15. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
88%
Semennyi, mert értelmesen meg tudtunk mindent beszélni. Ők nem nyomultak (mondjuk anyám egy kicsit, de ő mindenben ilyen), én meg meghallgattam őket, és nem utasítottam el aapból mindent, amit mondtak csak azért, mert ők 30-40 éve neveltek gyereket és nem most. Azért valamit csak jól csináltak, ha életben tartottak engem és a páromat is...
2022. júl. 15. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
86%

Semennyi.

Mi együtt lakunk anyóssal, de sose használtuk bébiszitternek. Viszont nem is vettem beleszólásnak, ha elmondta, hogy ő anno mit csinált. Volt, hogy kipróbáltam, bejött, volt, hogy nem.

Intelligencia kérdése.

2022. júl. 15. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
71%

Nem vontam bele, ellenben anyám kéretlenűl is tolta a sok okosságát. Aztán még a pelenkát se tudta ráadni az első gyerekünkre, a védőnőmet halálba zaklatta egy ezer éve kivont tápszer miatt, a középső tejfehérjés gyerekemet megtömte olyannal amiben van tejszámrazék minden formációja, "me nincs ennek a gyereknek baja, csak szoknia kell" aztán lesokkolódott mikor a gyerek tiszta kiűtés lett, még örülhetek, hogy nem lett komolyabb baja hasmenés és hasfájás mellett..

Nagyon sokat tudnék mesélni..


A legnagyobb problémám, hogy 0 tisztelet nincs bennük felém, férjem felé, nem vagyunk gyerekek. 0 következetesség. Mi vagyunk a szülők, mi hozzuk a szabályokat, amiket be kell tartani. Számomra nincs olyan, hogy a nagyszülő csak kényeztessen. Tartsa be a szabályaimat, és ne csessze el a gyerekemet azzal, hogy mindent megenged neki, akár az asztalra is 💩 csak ne hisztizzen.. 3 gyermemet nevelünk, ebből 2 sni-s. Persze ez megint csak fán terem szüleimnek, és én vagyok a kettyós, a gyerekeimnek nincs bajuk - szerintük-

A legkevésbé sem szeretem rájuk hagyni őket. De tudom milyen nagyszülő nélkül felnölni.

2022. júl. 15. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
29%
Úgy nézem, benned sincs minimális tisztelet sem a szüleid felé. nem csak elvárni kéne.
2022. júl. 15. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
84%
Nem feltétlen kell bevonni őket
2022. júl. 15. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
30%
Nem bírom az olyanokat mint az ötös.. úgy kezeli a gyerek kérdést mintha az az állata lenne, a tulajdona.
2022. júl. 15. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
11%
9, a 8-nak lehet, hogy olyan a véleménye. Te meg magad...
2022. júl. 16. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
81%

8as: ezt miből szűrted le?

Nekem pont, hogy azt üzeni, hogy szeretne jó, következetes szülő lenni, amibe nem fér bele az, hogy a nagyszülők az általuk kijárt utat magasról lesz@rják, ezáltal őket sem tisztelve.

Nem mellesleg a naGyszulok ezzel a gyereknek se tesznek jót..

2022. júl. 16. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!