Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Nagyszülők » Mivel foglalják el a nagyszülő...

Mivel foglalják el a nagyszülők a 12-14 éves unoká(ka)t, ha náluk van(nak) egy napot a lakásban?

Figyelt kérdés
Nem alszanak ott. A lakásban , nem kirándulni meg ilyesmi kinti program.
2022. júl. 24. 15:11
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
A 12 és a 14 éves már el tudja foglalni magát. Beszélgetés, mint olyan épp megfelelő program
2022. júl. 24. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
88%
WI-FI ha van, ezek egész nap elvannak a telójukkal.
2022. júl. 24. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Sütnek együtt valamit, társasoznak, filmeznek vagy a gyerekek elfoglalják magukat
2022. júl. 24. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 kovpet ***** válasza:
100%
Tanítsák meg őket kártyázni. Újabban nem divat, pedig nagyon jó szórakozás és általában bejön a fiataloknak is, csak nem tudnak róla, hogy van ilyen.
2022. júl. 24. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
sütit sütnek, sütit esznek, kimennek a piacra együtt, sétálnak, társasoznak... kicsi város, nincs sok programlehetőség, alapvetően az a lényeg, hogy együtt vannak.
2022. júl. 24. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
89%
Bármi, csak ne a tv/gép/telefon előtt rohadjon az agya még ilyenkor is. Bár lehet ennyi idősen már képernyőfüggő simán sajnos.
2022. júl. 24. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Lányom 13 éves, nem kicsi már, de megy a mamához nyaralni.

Megbeszélték a mamával, hogy az egy hét úgy fog telni, hogy felváltva tanítják majd egymást.A mama tanítja sütni,befőzni, kötni, hímezni, a másik nap a lányom tanítja majd internetezni, emailozni,körmöt festeni


Szerintem ez így tök jó, remélem tetszeni fog ez mindkettőjüknek.

Persze nem szórakoztatják egymást 24órában,elfoglalja magát a lányom egyedül is.

2022. júl. 24. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
30%
Hát ha nincs wifi talán felfedezik hogy van a házon kívül is világ :)
2022. júl. 24. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

A házon kívülre nem mehetnek, apja nem engedi.

Szerinte csak akkor mehetnek az umokahugaim a nagyszülőkhöz, ha ők a náluk töltött idő teljes idejében foglalkoznak velük, szórakoztatják őket folyamatosan. A főzés, sütés az nem foglalkozás szerinte, így a lányok szerint sem.

Otthon kb megállás nélkül neteznek,Xbox, PS, tévé ,a nagyszülőknél apa ezt tiltja, hogy foglalják le őket mással, ha már egyszer ott vannak. Iskola időben tanulni nem lehet, mert nem azért jöttek, hogy tanuljanak.


Teljesen normális elvárás?


Én az anya testvére vagyok.

Az én gyerekeimmel szemben nincsenek ilyen féltelek szabva, hogy csak akkor engedjük menni, ha folyamatosan "szórakoztatják". Fiamat zavarná is.

Más nagyszülő magától tudja ezt, nem kell a vejének betanitania( ezt mondja rá az úr)?

2022. júl. 26. 03:48
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Hát én magasról kakkantanék a vej "betanítására ". Ha eljárásai vannak, arra ott a bébiszitter.
2022. júl. 26. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!